Kaski motocyklowe integralne

Aerodynamiczne kaski sportowo-turystyczne w klasie średniej to jeden z najbardziej popularnych kasków ochronnych stosowanych podczas jazdy motocyklem. Nowoczesny kask integralny wyposażono w zespół innowacyjnych systemów, które mają na celu zapewnienie swobody i podniesienie komfortu użytkowników, lecz przede wszystkim zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o bezpieczeństwie motocyklistów.

Certyfikowane kaski integralne

Motocyklowe kaski integralne mają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz funkcjonalność, co oznacza, że zostały poddane testom aerodynamicznym i wentylacyjnym. Wysokiej jakości skorupa kasku motocyklowego wykonana z zaawansowanej technologicznie powłoki poliwęglanu zapewnia doskonałą ochronę, a jej ergonomiczny kształt dobrze zabezpiecza głowę w razie upadku.

Komfortowy kask integralny z blendą

Kaski motocyklowe integralne posiadają zazwyczaj szeroki wizjer z powierzchnią odbijającą promieniowanie UV. Dodatkowym udogodnieniem może być zintegrowana blenda przeciwsłoneczna Dark Smoke z trzystopniową regulacją SunShield i automatycznym podnoszeniem. Kask integralny z blendą to nie tylko pełen komfort, ale również zwiększone bezpieczeństwo na drodze.

Niezawodne systemy wentylacji i demontażu szybki

Najlepszy integralny kask posiada nowoczesny system wentylacji ACS - Advanced Channeling Ventilation System, który umożliwia pełny przepływ powietrza i zmniejsza nadmiar wilgoci, zapobiegając poceniu.

Bezpieczny kask motocyklowy powinien być wyposażony w efektywny system RapidFire, który jest jego integralną częścią i umożliwia błyskawiczne wyjęcie szybki bez użycia narzędzi, a także jej montaż.

Komfortowe wnętrze

Kaski motocyklowe integralne zbudowane są w taki sposób, aby zapewniać użytkownikom komfort i swobodę ruchu, a jednocześnie skutecznie chronić głowę podczas jazdy oraz w razie wypadku. Równie ważne jak elementy zewnętrzne kasku jest jego część wewnętrzna. Doskonałym rozwiązaniem jest wkładka pinlock, która skutecznie zapobiega parowaniu i niweluje różnice temperatur w kasku i na zewnątrz. System przeciwmgielny antifog zapewnia idealną widoczność podczas jazdy.

Aktywne filtry