Kaski motocyklowe otwarte

Kask motocyklowy otwarty to wyjątkowo lekki kask z otwartym frontem oraz nowocześnie zaprojektowaną skorupą zbudowaną najczęściej z zaawansowanego kompozytu poliwęglanowego.

Dobrze przemyślane rozwiązania, w tym zintegrowana blenda przeciwsłoneczna oraz rozbudowany system wentylacyjny, sprawiają się doskonale przy każdej pogodzie. Kask motocyklowy otwarty to idealna ochrona na chopper i cruiser oraz świetny kask na skuter czy motorower. Otwarty front kasku stanowi duże udogodnienie dla użytkowników, gdyż zapewnia optymalną widoczność na drodze. Wygodne zapięcie typu micro buckle można szybko zapinać i otwierać nawet w rękawicach.

Kaski motocyklowe otwarte – klasa Premium

Nowoczesne, komfortowe kaski otwarte wyróżniają się idealnie wyprofilowaną skorupą skonstruowaną z kilku warstw. Skorupa wykonana w technologii Premium Integrated Matrix składa się z ciśnieniowo sprasowanych warstw włókien aramidowych, szklanych i węglowych, co gwarantuje maksymalną twardość i odporność skorupy przy niskiej wadze.

Kask otwarty klasy Premium posiada przestronny, odporny na zarysowania wizjer z powierzchnią odbijającą promienie UV. System RapidFire daje możliwość błyskawicznego wyjęcia lub montażu wizjera bez użycia narzędzi.

Wnętrze kasku wykonano z termoaktywnego i chłonnego materiału, który perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Poza tym wnętrze ma właściwości chłodzące w ciepłe dni, a dzięki nasączeniu wyściółki odpowiednim wyciągiem, jest antybakteryjne i bezzapachowe.

Opływowy kształt i funkcjonalny wizjer z blendą przeciwsłoneczna

Kask otwarty wyróżnia się nie tylko lekką wagą, ale także owalnym, aerodynamicznym kształtem i nowoczesnym, modnym stylem. Kask otwarty ma optymalnie wyprofilowaną skorupę i komfortowy wizjer. Wizjer posiada zintegrowaną blendę przeciwsłoneczną wysuwaną z wnętrza skorupy, która umożliwia wygodną i bezpieczną jazdę nawet w pełnym słońcu. Wizjer często wyposażany jest w system RapidFire, który pozwala na szybką wymianę szyby.

Aktywne filtry