Motocyklowe kurtki skórzane

Kurtki skórzane to podstawowe wyposażenie motocyklisty. Praktyczne, wygodne, stylowe kurtki skórzane docenią wszyscy użytkownicy z uwagi na ich wytrzymałość i dobrą ochronę ciała podczas jazdy i ewentualnego upadku.

Kurtki skórzane to odpowiednie ubranie motocyklowe, swobodne i uniwersalne. Nawet po kilku latach noszenia zachowują doskonały stan i odpowiedni fason, a z wiekiem nabierają szlachetności. Często używana woskowa powłoka nadaje skórze lekko zmatowiony wygląd. Kurtki skórzane chopper zostały perfekcyjnie uszyte: zadbano o każdy najmniejszy szczegół, dzięki czemu zapewniają ochronę podczas jazdy i zawsze wyglądają stylowo.

Komfortowe i stylowe

Wygodne kurtki skórzane uszyte z najlepszego gatunku bydlęcej skóry Monaco to nie tylko miękki materiał i doskonały krój. Skóra typu „top grain” została wygarbowana w taki sposób, aby usunąć wszelkie niedoskonałości. Dodatkowo materiał został wzmocniony tak, by zapewniał bezpieczne użytkowanie.

Funkcjonalność w 100%

Klasyczne kurtki skórzane można określić jako 3w1. Oznacza to, że kurtka motocyklowa złożona jest zazwyczaj z trzech warstw, zapewniając ubranie na każdą pogodę. Szaleństwa motocyklowe są nieodzownym elementem tego hobby, więc jazda w ekstremalnych warunkach wymaga odpowiedniej ochrony. Trójwarstwowe kurtki skórzane można nosić w czasie chłodu i deszczu, gdyż są wodoodporne i ciepłe, a jednocześnie zapewniają przewiewność podczas pogodnych dni - funkcje te zapewniają nowoczesne tworzywa stosowane przy ich produkcji.

Specjalny materiał hydratex® to wodoodporna, wewnętrzna, „oddychająca” membrana, bardzo wytrzymała i elastyczna. Membrana jest odpinana w zależności od warunków pogodowych. Mesh Dynax - specjalne włókna poliamidowe o otwartej strukturze splotu, zapewniają dobrą wentylację. Materiał przeznaczony na kurtki skórzane motocyklowe chopper, czyli Cordura®, wyróżnia się także niezwykłą wytrzymałością: wysoką temperaturą topnienia i wyjątkową odpornością na rozrywanie i ścieranie. Jednocześnie idealnie chroni motocyklistę podczas upałów.

Bezwzględne bezpieczeństwo

Motocyklowe kurtki skórzane wyposażone w atestowane ochraniacze ProLife® umieszczone w miejscach najbardziej narażonych na urazy: na barkach i łokciach, a także specjalnie zaprojektowane kieszenie oraz wzmacniane szwy czy odblaski na plecach i łokciach dodatkowo dbają o bezpieczeństwo.

Aktywne filtry