Kombinezony dwuczęściowe na motocykl

Kombinezon motocyklowy to wygodny i bezpieczny ubiór dla każdego użytkownika jednośladu. Najwygodniejsze są kombinezony dwuczęściowe, które zapewniają swobodę i ochronę przy każdej pogodzie oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Kombinezon klasyką stylu w najlepszym wydaniu

Kombinezony dwuczęściowe to optymalny, uniwersalny strój przeznaczony dla pań i panów. Każdy kombinezon można uznać za innowacyjny system połączonych ze sobą funkcjonalnych rozwiązań. Jest on też powszechnie uznany za niezbędny sprzęt motocyklowy. Skórzane kombinezony motocyklowe często wyglądają jak druga skóra, idealnie przylegając do ciała i pięknie eksponując sylwetkę motocyklisty.

Kombinezon dwuczęściowy męski

Strój motocyklowy męski różni się fasonem i rozmiarami od damskiego, choć zastosowane materiały i funkcjonalne udogodnienia są takie same. Wysoka jakość oraz odporność skóry na kombinezon motocyklowy to punkt wyjścia do tego, aby stworzyć komfortowy i w pełni bezpieczny męski i damski strój motocyklowy.

Ważne udogodnienie daje prawidłowa wentylacja. Nowatorski system uzyskano dzięki użyciu perforowanej skóry w kilku miejscach – pod pachami, na podudziach i w kroku, co znacznie zwiększa wygodę podczas jazdy na motocyklu i jednocześnie zapobiega poceniu. Strój motocyklowy wyposażono także w niezawodne zamki błyskawiczne renomowanej firmy YKK na rękawach i nogawkach, co pozwala szybko założyć i zdjąć kombinezon.

Motocyklowy dwuczęściowy strój damski

Miłośniczki jednośladów również mają możliwość wyboru efektownego ubrania na swój jednoślad. Kombinezon motocyklowy damski uszyto z niezwykle wysokogatunkowej, wytrzymałej skóry, aby znakomicie podkreślał zgrabną sylwetkę i zapewniał bezpieczeństwo w trasie. Wybierając strój na motocykl, kobiety powinny zwrócić uwagę na wytrzymałość użytych tkanin oraz swobodę ruchów, która ma ogromne znaczenie podczas jazdy.

Dwuczęściowy kombinezon damski również specjalne perforacje na udach, klatce piersiowej, pod pachami i na rękawach, co zapewnia dobrą wentylację ciała. Swobodę ruchów zwiększa elastyczny materiał w kroku, pod pachami i na podudziach, a zamki błyskawiczne YKK zwiększają komfort. Kurtkę łączy ze spodniami po obwodzie pasa idealnie wszyty suwak. Damski strój uzupełnia zazwyczaj kieszeń wewnętrzna i miękki kołnierzyk.

Aktywne filtry