Odzież termoaktywna motocyklowa

Jazda na motocyklu to nie tylko sposób na szybki transport, ale dla niektórych miłośników jednośladów również styl życia. Dlatego istotne znaczenie ma wyposażenie motocyklisty, w tym odzież termoaktywna na motocykl.

Funkcjonalna odzież termoaktywna

Odzież termoaktywna motocyklowa to podstawa ubioru podczas podróży po górach, w chłodne dni oraz sezonie zimowym. Pamiętajmy, że odzież termoaktywna to nie tylko bielizna, ale także kominiarka, ciepłe bluzy oraz kombinezon termiczny. Odpowiednia odzież termoaktywna na motocykl, uszyta między innymi z elastycznych tkanin WindBarrier®, zapewnia ciepło i odpycha wodę. Swoboda ruchu, bezpieczeństwo i funkcjonalność to kluczowe kryteria wyboru stosowane przez motocyklistów.

Kombinezon termiczny

Kombinezon motocyklowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich amatorów jazdy jednośladem, niezależnie od płci. Podczas jazdy w terenie górskim lub zimą nosimy odpowiedni kombinezon termiczny, który skutecznie chroni nas przed chłodem czy wyziębieniem, a nawet przed hipotermią.

Kominiarka – termoaktywna ochrona głowy

Głowa jest szczególnie narażona na wychłodzenie podczas szybkiej jazdy po otwartych przestrzeniach, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Kominiarka termoaktywna to niezawodny element ubioru motocyklisty, podobnie jak rękawice, bluzy termoaktywne czy kombinezon.

Dobra kominiarka idealnie przylega, chroni głowę i twarz przed zimnym wiatrem, deszczem czy mroźną temperaturą. Elastyczna kominiarka termiczna Tracker 2WB doskonale chroni twarz i głowę przed chłodem i wiatrem. Rozszerzany ku dołowi golf z wodoszczelnej, ciepłej tkaniny WindBarrier® zabezpiecza także szyję, kark i część klatki piersiowej, zapobiegając wychłodzeniu. Bezszwowe wykończenie kominiarki, również wokół otworu na oczy, nie uwiera i nie zostawia odciśniętych śladów na twarzy.

Bluzy termoaktywne

Lekkie i ciepłe bluzy termoaktywne męskie gwarantują ciepło podczas jazdy motocyklem nawet w wyjątkowo niskich temperaturach. Bluzy termiczne wykonane z elastycznego, wytrzymałego materiału ThermoLite® doskonale przylegają do ciała zapewniając ciepło i wygodę. ThermoLite® chroni przed wiatrem, jest odporny na ścieranie i dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz. Jako warstwa wewnętrzna zapewnia pełną swobodę ruchów. Laminowane odblaski dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, a ciepłe kieszenie zewnętrzne pozwalają ogrzać dłonie. 

Aktywne filtry