Buty motocyklowe sportowe

Można zaryzykować stwierdzenie, że jazda na motocyklu wymaga prawidłowego przygotowania oraz odpowiedniej oprawy. Przygotowanie oznacza doskonałe umiejętności kierowania jednośladem, pełną czujność i wyostrzone zmysły, umiejętność przewidywania oraz świetny refleks. Oprawa to odpowiedni strój i wygodne, sportowe buty motocyklowe.

Jeśli chcemy wyróżniać się w grupie amatorów szybkiej jazdy powinniśmy wybrać stylowe obuwie – w zależności od preferencji mogą to być turystyczne albo sportowe buty motocyklowe.

Sportowe buty – idealne na każdą pogodę

Najwyższej jakości profesjonalne buty motocyklowe wykonano między innymi z wyjątkowo wytrzymałej skóry syntetycznej LORICA. W środku znajduje się często oddychająca podszewka wzmocniona teflonem. Wysokie buty motocyklowe idealnie sprawdzają się w upalne dni, gdyż gwarantują wygodę, przewiew i bezpieczeństwo. Zapinane na długi, niezawodny zamek błyskawiczny sportowe buty można łatwo zdjąć. Obuwie motocyklowe wyposażone jest też w wymienne slidery, które mocuje się do buta za pomocą śrub. Ważne, by obuwie zostało wyścielone wodoodpornym materiałem i nie przemakało nawet podczas deszczowej aury.

Buty na motocykl z syntetycznej skóry

Sportowe, motocyklowe obuwie wykonane ze skóry syntetycznej to efekt kilkuletnich badań i doświadczeń w zakresie mikrowłókien, które miały na celu produkcję sztucznej skóry idealnie oddającej strukturę tej naturalnej. Badania zakończyły się sukcesem i obecnie najnowsze sportowe buty wykonane są z syntetycznej skóry, która zapewnia im dodatkowo większą wytrzymałość na zadrapania, rozdarcia, otarcia czy rozwarstwienie oraz gwarantuje maksymalną wygodę. Dzięki nowoczesnej strukturze ekologiczna skóra idealnie odparowuje wilgoć i pozwala nodze „oddychać”. Dodatkowym atutem sztucznego materiału na obuwie sportowe jest fakt, że nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień skóry.

Aktywne filtry
Buty SIDI MAG 1 czarny
Buty SIDI Mag 1
1 679,00 zł -20% 1 343,20 zł
  • Wyprzedaż!