Buty motocyklowe miejskie

Na motocyklowe wyprawy warto wybrać buty uszyte z najlepszej jakości materiału i starannie wykończone. Idealne buty miejskie na motocykl zapewnia oferta marki Sidi, Ixon, TCX i komfortowe buty REV'IT!. Gumowe podeszwy antypoślizgowe oraz odblaski dopełniają standardów bezpieczeństwa, gdyż łatwiej zauważyć motocyklistę także po zmroku.

Buty motocyklowe z zachowaniem sportowego wdzięku

Przy tworzeniu bardzo wytrzymałych, lekkich butów Ixon zadbano o wnętrze butów i wyściełano je miękkim materiałem „oddychającym”. Te komfortowe buty motocyklowe i miejskie mają wewnętrzne wzmocnienie palców, kostek i pięt, użyteczne przy zmianie biegów. Nowoczesne, proste zapięcie umożliwia między innymi system Trammel. Przekręcone kółko na cholewce wiąże „sznurówki” odpowiednio do stopy użytkownika. Jak przystało na buty miejskie, dodatkowe zapięcie stanowi rzep na górze buta.

Buty TCX to wysokiej klasy obuwie, często używane jako buty motocyklowe lub miejskie. Buty marki TCX gwarantują bezpieczeństwo i solidne wykonanie. Sznurowadła i rzep zapewniają pełną wygodę i stabilizację stóp. Podeszwa buta TCX zapewnia dobrą przyczepność dzięki gumie wykonanej wg najnowszej technologii opon Michelin. Buty TCX wzmocniono w kostce i na pięcie, a część modeli wyposażono w system Comfort Fit System z atestem TCX®, który pozwala idealnie dopasować buty do anatomicznego kształtu stopy.

REV'IT! - wygodne buty miejskie

Buty marki REV'IT! to klasyczne buty miejskie najwyższej jakości. Wykonane są m.in. z bardzo wytrzymałej, bydlęcej skóry typu „full grain”, która doskonale „oddycha”. Dodatkowo idealnie dostosowuje się do stopy i z upływem czasu zyskuje szlachetny sznyt. Buty REV'IT! gwarantują dobrą ochronę kostki pięty i palców, dzięki czemu znakomicie nadają się także na motocykl. Zintegrowana, anatomiczna wkładka i wygodna podeszwa zapewniają komfort podczas wędrówek pieszych i wypraw motocyklowych. Atutem są termoformowane wkładki ochronne pod piętę i wzmocnione noski butów.
Aktywne filtry