Bagaż

Wśród akcesoriów niezbędnych podczas podróży motocyklem znajdują się pojemne bagażniki motocyklowe, wygodne torby motocyklowe montowane na siedzenie, funkcjonalne torby boczne i plecak motocyklowy, kufry, wodoszczelne worki, siatki na bagaż i mocowania.

Torby motocyklowe – szeroki wybór

Urozmaicona oferta obejmuje profesjonalne torby motocyklowe: bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie i zabrudzenie olejem torby na bak, zestaw toreb Combo mocowanych jako jeden bagaż, torby motocyklowe 2w1 na siedzenie tylne motocykla, stabilne sakwy z elastycznym naciągiem do mocowania, torby narzędziowe, użyteczne do jazdy off-road i torby motocyklowe na udo.

Funkcjonalne torby motocyklowe

Pojemne torby motocyklowe 2w1 używane są na tylne siedzenie jednośladu lub jako tankbag. Mają wygodne kieszenie i paski na ramię pozwalające łatwo przewozić bagaż. Zestaw zawiera 2 bazy do montażu na siedzenie pasażera oraz do zbiornika paliwa. 

Małe torby motocyklowe na pas tzw. "nerki" są idealne na dokumenty, karty kredytowe, klucze i telefon. Lekkie i funkcjonalne: mają regulowany pasek i kilka przydatnych kieszeni.

Wszystkie torby motocyklowe, w tym boczne, są pojemne, wodoodporne i bardzo wytrzymałe.

Małe torby motocyklowe na pas tzw. "nerki" są idealne na dokumenty, karty kredytowe i klucze. Niezwykle funkcjonalne: mają regulowany pasek, kilka niezbędnych kieszeni i ukrytą mini kieszonkę.

Plecak motocyklowy

Bardzo lekki, nylonowy plecak to doskonały bagaż motocyklowy. Wygodny i pojemny: pomieści wiele niezbędnych przedmiotów. W ofercie znajduje się kilka modeli – wszystkie wykonane w 100% z poliamidu.

Typowy plecak motocyklowy to uniwersalny plecak turystyczny. Posiada 2 pojemne komory i komplet przydatnych zewnętrznych i wewnętrznych kieszeni. To plecak wygodny dla każdego motocyklisty – posiada dwa wyściełane paski na ramię i pas biodrowy. W zależności od modelu zapewnia około 20 – 35 litrów przestrzeni. Plecak motocyklowy z górnej półki wyróżnia unikalny system odciążający kręgosłup, gdyż ciężar bagażu spoczywa na biodrach i klatce piersiowej. Tylne i przednie elementy odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo.

Inne akcesoria podróżne

Uniwersalne elastyczne, trwałe siatki służą do mocowania bagażu na motocykl. Złożone z gumowych lub pokrytych nylonem sznurów i sześciu stalowych haków ułatwiają efektywne mocowanie bagażu. Doskonały patent, aby przewieźć zapasowy kask dla pasażera na tylnym siodełku. Dobrze chronią torby motocyklowe lub plecak motocyklowy podczas jazdy.

Aktywne filtry