Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Plec

Plec

DLA TWOJEJ MASZYNY !

Kufry motocyklowe

Bagażniki i kufry na motor włoskiej firmy GIVI to znakomity wybór dla każdego użytkownika jednośladu. Firma GIVI to renomowany producent wysokiej klasy kufrów motocyklowych. W ofercie można znaleźć klasyczne kufry motocyklowe centralne i kufry boczne. Kufry motocyklowe centralne są niezwykle wygodne, gdyż w razie potrzeby łatwo je otworzyć i wyjąć lub schować potrzebny przedmiot.

Trwałe wykonanie – nowoczesne kufry z ABS

Kufry wykonane zostały z trwałego i solidnego materiału ABS. Wyróżnia je nie tylko lekkość i funkcjonalność, lecz także nowoczesny design i poręczny kształt. Kufry motocyklowe dostępne są w kilku wariantach modeli oraz w atrakcyjnych kolorach: funkcjonalny szary kolor z czerwony odblaskiem albo żółtym lub szklanym paskiem. Kufry motocyklowe ABS posiadają solidne i wytrzymałe na wstrząsy mocowanie MONOLOCK. To pojemny i wielofunkcyjny bagażnik na motor, który znakomicie sprawdzi się nie tylko w czasie jazdy po mieście, ale również podczas długich podróży.

Kufry na motocykl o różnej pojemności począwszy od 36 do 47 litrów i obciążeniu w zależności od modelu kufra: od 3 kg do 10 kg. Kufry posiadają bezpieczne zamknięcie na kluczyk.

Kufry na motor z aluminium

Kufry z klasycznej linii GIVI Outback Trekker to nowoczesne, solidne kufry do motocykla wykonane z aluminium - w naszej ofercie znajdują się modele boczne i centralne. Kufer boczny z tej samej linii Trekker Outback, wyposażono także w aluminiową konstrukcję i profil. Kufry boczne dostępne są w dwóch różnych rozmiarach o pojemności: 37L i 48L. Kufry motocyklowe boczne dostępne w zestawie jako para skrzynek umieszczonych z dwóch boków, otwierane tym samym kluczem.

Wszystkie aluminiowe kufry motocyklowe GIVI są proste w obsłudze, stabilne, odporne na wstrząsy dzięki aluminiowej konstrukcji. Kufry mocowane do motocykla za pośrednictwem opatentowanego, nowoczesnego systemu mocowania Monokey-Cam®. To bezpieczne i trwałe rozwiązanie wykonano z odlewanego ciśnieniowo aluminium i wkładki ze wzmocnionego technopolimeru. Mocowanie Monokey-Cam® zostało zaprojektowane specjalnie do tego typu kufrów aluminiowych.

Wszystkie kufry marki GIVI mają dwuletni okres gwarancji. 

Aktywne filtry