Filtruj według

Marka
Marka

Sakwy motocyklowe

Wiadomo nie od dziś, że motocykl jest pojazdem, który oferuje swojemu użytkownikowi tylko ograniczoną przestrzeń bagażową. Nie posiada on jako takiego bagażnika jak w samochodzie, więc należy zapewnić sobie dodatkowy sprzęt, który taką przestrzeń utworzy. W tym celu motocykliści stosują specjalne sakwy mocowane przy siedzeniach ich motocykli. Są one wykonane z tekstyliów oraz wysokiej jakości skóry.

Idealne na krótszą i dłuższą podróż

Głównym zadaniem sakw w motocyklach jest oczywiście zapewnienie miejsca do przewożenia różnych bagaży, takich jak ubrania, żywność, picie czy też różne narzędzia i przydatne akcesoria motocyklowe. Dzięki dużym sakwom można zapewnić sobie sporo miejsca na przedmioty, które przydają się podczas dalekich wyjazdów. Warto dodać, że sakwy motocyklowe nie tylko spełniają zadania praktyczne, ale również stanowią bardzo ciekawe ozdoby motocykli.

W szerokiej ofercie naszego sklepu klienci mogą znaleźć najwyższej jakości sakwy, które charakteryzują się dużą pojemnością, wykonaniem z niezwykle trwałych materiałów oraz bardzo atrakcyjnym, estetycznym wyglądem. Dostępne są zarówno większe, jak i mniejsze sakwy dopasowane do potrzeb użytkowników wyjeżdżających w długie i krótkie trasy.

Aktywne filtry