Buty REV'IT! Air Blend

  • Wyprzedaż!
Buty REV'IT AIR BLEND szary/czarny
  • Buty REV'IT AIR BLEND szary/czarny
729,00 zł
364,50 zł
Oszczędzasz 364,50 zł (50%)
BM/15/0000006
Rozmiar
  • 37
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Krótkie i bardzo wygodne buty ze stajni REV'IT! Wyposażone w powłokę poliuretanową dzięki której możemy nie obawiać się już deszczu. Dodatkowo posiadają panele wentylacyjne, które spisują się doskonale w upalne dni.

BEZPIECZEŃSTWO:
Wzmocnione okolic pięty i palców, odblaski, podeszwa olejo odporna.
MATERIAŁ:
Skóra bydlęca Pampas (pokryta poliuretanem)
Skóra bydlęca Pampas jest równie wygodna i zapewnia taką samą ochronę jak tradycyjna skóra bydlęca, ale dodatkowo ma powłokę poliuretanową, dzięki której jest też odporna na wodę i czynniki atmosferyczne. Świetnie nadaje się do jazdy podczas mokrej pogody.

Skóra zamszowa
Zamsz to rodzaj skóry z delikatnym meszkiem. Z powodu swojej faktury i otwartych porów łatwo nasiąka płynami. Stosujemy zamsz w naszych rękawicach jako materiał do przecierania szybki w hełmie. Wykorzystujemy nasiąkliwość zamszu do zapewniania dobrej widoczności.
GWARANCJA: 2 Lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty REV'IT! Air Blend

logo revit

Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię