Buty REV'IT! Mohawk 2

  • Obniżka
Buty REV'IT! MOHAWK 2
  • Buty REV'IT! MOHAWK 2
958,99 zł
815,10 zł
Oszczędzasz 143,89 zł (15%)

logo revit

Sprawdź swój rozmiar

GWARANCJA: 2 lata.
BT/61/0000003
Rozmiar
  • 43
  • 44
  • 45
Ilość
Produkt dostępny od ręki

Buty Mohawk 2 oferują termoformowaną piętę i nosek, wygodną wkładkę i mocną gumę. Dzięki wewnętrznej siatkowej podszewce zapewniają maksymalną oddychalność w cieplejszych dniach.

BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod piętę - pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.
Termoformowany nosek - czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa.

Odblaski na pięcie.

MATERIAŁ:
Woskowana (pull-up), wodoodporna skóra bydlęca typu „full grain: - skóra typu „full grain” może pochodzić od wielu różnych zwierząt, ale najczęściej używa się skóry bydlęcej. Jest ona ceniona za doskonałą „oddychalność” i wytrzymałość. „Pull-up” to nie rodzaj samej skóry, lecz efekt, jaki zyskuje pod wpływem określonego sposobu garbowania. Efekt ten staje się widoczny, gdy skóra jest składana – pojawia się wtedy nowy kolor.

Skład: 100% skóra

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także