Buty REV'IT! Royale H2O

  • Wyprzedaż!
Buty REV'IT ROYALE H2O brązowy/oliwkowy
  • Buty REV'IT ROYALE H2O brązowy/oliwkowy
1 209,00 zł
725,40 zł
Oszczędzasz 483,60 zł (40%)
BT/27/0000007
Rozmiar
  • 43
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Dzięki 100% wodoodpornej i oddychającej membranie Hydratex buty te nadają się również w deszczowe dni. System coolmax rewelacyjnie odprowadza wilgoć oraz pot na zewnątrz buta dzięki czemu skóra pozostaje cały czas sucha. but poza tym, że jest bardzo stylowy posiada liczne protektory oraz wzmocnienia.Anatomicznie formowana podeszwa powoduje, że są wygodne nie tylko na motocyklu, ale również gdy poruszamy się pieszo.


BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod pięte

Pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.

Termoformowany nosek

Czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa.

Wtryskiwany ochraniacz kostek

Odblaski

MATERIAŁ:
Skóra bydlęca Full grain typu Pull-up

Skóra typu „full grain” może pochodzić od wielu różnych zwierząt, ale najczęściej używa się skóry bydlęcej. Jest ona ceniona za doskonałą „oddychalność” i wytrzymałość. „Pull-up” to nie rodzaj samej skóry, lecz efekt, jaki zyskuje pod wpływem określonego sposobu garbowania. Efekt ten staje się widoczny, gdy skóra jest składana – pojawia się wtedy nowy kolor.

PWR shell Oxford
syntetyczny materiał znany też jako Nylon Oxford, pokryty dodatkową wodoodporną powłoką jest lekką tkaniną o splocie koszykowym i szykownym, błyszczącym wyglądzie. Jest to 2-warstwowa powłoka, do której laminowano membranę. Materiał jest wodoodporny i nie nasiąka wodą.


GWARANCJA:  2 lata

ZapiszZapiszZapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.