Buty REV'IT! Bleeker

  • Wyprzedaż!
Buty REV'IT BLEEKER brązowy
  • Buty REV'IT BLEEKER brązowy
0,00 zł
BM/10
Rozmiar
  • 44
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Wykonane z luksusowej skóry buty dla prawdziwego faceta. Wzmocnienia w okolicy pięty, palców i kostki połączono nie tylko z modną stylistyką typową dla butów motocyklowych, ale i niezwykłą wygodą. Specjalny pasek pozwala lepiej dopasować je do łydki a zamek błyskawiczny dokonuje reszty. Dzięki wkładce dopasowanej do anatomicznej budowy stopy buty BLEEKER oferują najwyższą wygodę zarówno podczas jazdy na motocyklu, jak i po zejściu z niego. Doskonale komponują się z jeansami REV'IT.
BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod piętę - pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.
Termoformowany nosek - czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa. 
Antypoślizgowe podeszwy - żeby zapewnić maksymalną przyczepność, w obuwiu motocyklowym marki REV’IT! stosowany jest specjalny profil podeszwy. Nie ma mowy o ślizganiu się, gdy postawisz nogę na pokrytej olejem powietrzni drogi.

Odblaski.
MATERIAŁ:
Skład: 100% wysokiej jakości skóra bydlęca Apache Batido

GWARANCJA: 2 lata.ZapiszZapiszZapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty REV'IT! BleekerSprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię