Buty TCX S-Sportour Evo

  • Wyprzedaż!
Buty TCX S-SPORTOUR EVO czarny
  • Buty TCX S-SPORTOUR EVO czarny
779,00 zł
545,30 zł
Oszczędzasz 233,70 zł (30%)GWARANCJA: 2 lata

Sprawdź swój rozmiar
BS/37/0000003
Rozmiar
  • 42
Ilość
Produkt dostępny od ręki

Wysokiej klasy buty sportowe renomowanej firmy TCX, która projektuje niezwykle atrakcyjne, bezpieczne i estetyczne buty. Model SPORTOUR charakteryzuje się doskonałym, włoskim stylem. Wykonanie i spasowanie wszystkich części buta jest godne podziwu. Zastosowanie mikrofibry poprawiło elastyczność i oddychalność. Ultralekka podeszwa ma podwyższoną odporność na ścieranie,
a anatomiczna wkładka utrzymuję stopę we właściwej pozycji. W miejscu zmiany biegów wszyto specjalne wzmocnienie, a poliuretanowe slidery można w łatwy sposób wymienić.
Buty posiadaja certyfikat bezpieczeństwa CE. W tych butach można spokojnie uprawiać profesjonalnie sport motocyklowy.

BEZPIECZEŃSTWO:

Podeszwa z olejoodpornego i antypoślizgowego materiału. Wzmocnienia w okolicach pięt, palców oraz goleni, protektory kostki posiadające wloty powietrza. Wymienne poliuretanowe ślizgi, wzmocniona strefa zmiany biegów zabezpieczy but przed uszkodzeniem.

MATERIAŁ:

Wykonane ze skóry i mikrofibry poprawiającej komfort i oddychalność, wyściółka z przewiewnego materiału Air tech.


GWARANCJA: 2 lata
ZapiszZapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.