Buty SIDI Fusion

  • Wyprzedaż!
Buty SIDI FUSION
  • Buty SIDI FUSION
799,00 zł
575,30 zł
Oszczędzasz 223,70 zł (28%)

Sidi
BS/5/0000013
Rozmiar
  • 46
Ilość
Produkt dostępny od ręki


CECHY PRODUKTU:
Najwyższej jakości profesjonalne buty renomowanie firmy Sidi. Projektowane do zastosowań sportowo-turystycznych. Dzięki odpowiedniej perforacji wierzchniej warstwy skóry syntetycznej LORICA i oddychającej podszewki wzmocnionej teflonem buty idealnie nadają się na upalne dni zapewniając najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Buty posiadają  antypoślizgową podeszwę i są zapinane na długi zamek błyskawiczny umieszczony z boku chowany bocznie pod osłoną goleni. Obuwie posiada wymienne slidery, które są mocowane za pomocą śrub.

BEZPIECZEŃSTWO:
Osłona pięty zrobiona jest z tworzywa o wysokiej odporności. Łydka jest chroniona przez system TECNO VR, poza tym produkt posiada osłony piszczeli,wewnętrzne kostki i ścięgno Achillesa.

MATERIAŁ:
Wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej LORICA.
Lorica to efekt badań w dziedzinie mikrowłókien, wiernie oddająca strukturę naturalnej skóry. Zachowując takie same własności estetyczne i dotykowe, ma jednocześnie cechy materiałów najnowszej generacji. Całkowicie spełnia wszelkie estetyczne i praktyczne wymogi stawiane przed obuwiem ochronnym oraz sportowym.
  • Lorica jest odporna na działanie wody, rozdarcia, zadrapania, otarcia, rozcięcia i rozwarstwienie.
  • Zapewnia maksymalną wygodę, gdyż "oddycha" i pozwala na odparowanie wody.
  • Ze względu na swoje cechy i zalety Lorica to znacznie więcej niż zamiennik naturalnej skóry. Testy biometryczne potwierdzają, że Lorica nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień skóry.

GWARANCJA: 2 Lata
ZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.