Buty SIDI Cobra

  • Wyprzedaż!
Buty SIDI COBRA
  • Buty SIDI COBRA
938,99 zł
751,20 zł
Oszczędzasz 187,79 zł (20%)
logo sidi
BS/8/0000023
Rozmiar
  • 41
Ilość
Produkt dostępny od ręki


CECHY PRODUKTU:
Najwyższej jakości profesjonalne buty renomowanej firmy Sidi, projektowane do zastosowań sportowych. Wykonane ze skóry syntetycznej LORICA i oddychającej podszewki wzmocnionej teflonem. Buty te są wyposażone w specjalne otwory doprowadzające powietrze do wnętrza buta zapobiegając poceniu się stopy.
Idealnie nadają się na upalne dni zapewniając najwyższy poziom wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Zapięcie umożliwia długi błyskawiczny zamek.

BEZPIECZEŃSTWO:
Osłona pięty poliuretanowaa wymienna mocowana śrubami zamontowana przy pomocy absorbującego uderzenia materiału, wykorzystanego także przy osłonie kostek. Łydka jest chroniona przez system TECNO VR. Kości goleni chronione deflektorem z tworzywa sztucznego rozpraszają siłę kinetyczną po całej powierzchni.Buty posiadają antypoślizgową, wymienną podeszwę tak jak i slidery.

MATERIAŁ:
Wykonane z wysokiej jakości skóry LORICA.
Lorica to efekt badań w dziedzinie mikrowłókien, wiernie oddająca strukturę naturalnej skóry. Zachowując takie same własności estetyczne i dotykowe, ma jednocześnie cechy materiałów najnowszej generacji. Całkowicie spełnia wszelkie estetyczne i praktyczne wymogi stawiane przed obuwiem ochronnym oraz sportowym.
  • Lorica jest odporna na działanie wody, rozdarcia, zadrapania, otarcia, rozcięcia i rozwarstwienie.
  • Zapewnia maksymalną wygodę, gdyż "oddycha" i pozwala na odparowanie wody.
  • Ze względu na swoje cechy i zalety Lorica to znacznie więcej niż zamiennik naturalnej skóry. Testy biometryczne potwierdzają, że Lorica nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień skóry.
GWARANCJA: 2 lata
ZapiszZapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty SIDI Cobra

logo sidi

Napisz swoją opinię