Buty damskie SIDI Vertigo Lei

  • Wyprzedaż!
Buty SIDI VERTIGO LEI
  • Buty SIDI VERTIGO LEI
1 109,00 zł
887,20 zł
Oszczędzasz 221,80 zł (20%)

sidi


BS/11/0000027
Rozmiar
  • 41
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Najwyższej jakości profesjonalne buty kobiece renomowanej firmy Sidi. Wykonane ze skóry syntetycznej LORICA i oddychającej podszewki wzmocnionej teflonem. Vertigo Lei są specjalnie zaprojektowane aby zapewnić maksymalne dopasowanie do anatomii damskiej stopy. Buty te są wyposażone w otwory odprowadzające wilgoć z wnętrza buta zapobiegając poceniu się stopy. Idealnie nadają się na upalne dni zapewniając najwyższy poziom wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Posiadają elastyczny element w strukturze obuwia, który pozwala na wygodniejsze zasuwanie zamka błyskawicznego w okolicach kostki. Legendarne dla SIDI solidne wykończenie detali oraz możliwość wymiany większości elementów (przykręcane na śruby) czyni z nich atrakcyjną i wartą swojej ceny ofertę na lata. Ochronę zapewniają liczne protektory, które są wymienne. Dodatkowo są wyposażone w slajder, który również jest wymienny.

BEZPIECZEŃSTWO:
Wyposażone w wymienną, poliuretanową osłonę pięty (SHOCK ABSORBING HEEL CUP) przytwierdzoną do pochłaniającej energię gumy. Łydka jest chroniona przez system regulujący obwód TECNO VR. Buty posiadają antypoślizgową, olejoodporną podeszwę.

MATERIAŁ:
Wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej LORICA.
Lorica to efekt badań w dziedzinie mikrowłókien, wiernie oddająca strukturę naturalnej skóry. Zachowując takie same własności estetyczne i dotykowe, ma jednocześnie cechy materiałów najnowszej generacji. Całkowicie spełnia wszelkie estetyczne i praktyczne wymogi stawiane przed obuwiem ochronnym oraz sportowym.
  • Lorica jest odporna na działanie wody, rozdarcia, zadrapania, otarcia, rozcięcia i rozwarstwienie.
  • Zapewnia maksymalną wygodę, gdyż "oddycha" i pozwala na odparowanie wody.
  • Ze względu na swoje cechy i zalety Lorica to znacznie więcej niż zamiennik naturalnej skóry. Testy biometryczne potwierdzają, że Lorica nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień skóry.
GWARANCJA: 2 lata.Zapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty damskie SIDI Vertigo Lei


sidi


Napisz swoją opinię