Buty FORMA Poker

  • Wyprzedaż!
Buty FORMA POKER czarny
  • Buty FORMA POKER czarny
0,00 zł
logo forma
BT/35
Rozmiar
  • 46
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:

Bardzo dobrej jakości buty renomowanej firmy Forma, która od ponad dwudziestu lat projektuje niezwykle atrakcyjne, bezpieczne i estetyczne buty. Dzięki technikom firmy obuwie jest bardzo dobrze przyjmowane i doceniane przez motocyklistów na całym świecie. Buty te są wyposażone w specjalną wodoodporna, oddychająca membrana Dry tex co zapobiega przemakaniu buta oraz system A.P.S. (Air Pump System) zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz buta. W tych butach można spokojnie uprawiać profesjonalnie turystykę motocyklową.

BEZPIECZEŃSTWO:

Gumowa podeszwa z olejoodpornego i antypoślizgowego materiału. Na pięcie odblaskowe wstawki ochroniacze goleni i kostek, wzmocnienie na palcach pod dźwignię zmiany biegów.

MATERIAŁ:
Wodoodporne i przewiewne (membrana DRYTEX), wykonane z mikrofibry i skóry.

GWARANCJA: 2 lata.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty FORMA Poker

logo forma

Napisz swoją opinię