Buty REV'IT! Trail H2O

Buty REV'IT! TRAIL H2O
  • Buty REV'IT! TRAIL H2O
799,00 zł
BT/66/0000006
Rozmiar
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Buty Trail H2O są przeznaczone dla osób, które uprawiają turystykę motocyklową i pieszą. Membrana hydratex® zapewnia wodoszczelność i oddychalność a twarde części termoformowane z tworzywa sztucznego chronią stopę przed niespodziewanymi zdarzeniami. Innowacyjna podeszwa Vibram® ma unikalny profil, który zapewnia przyczepność, kontrolę i stabilność na motocyklu oraz podczas pieszych wędrówek.

BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod piętę - pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.
Termoformowany nosek - czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa.
Termoformowany ochraniacz goleni -
osłona goleni została ukształtowana przy użyciu ciepła. Jest to miejsce niezwykle narażone na uderzenia, dlatego wymaga dokładnego, indywidualnego dopasowania. Osłony goleni REV’IT! dostosowane są do nogi, żeby zapewniać najwyższe bezpieczeństwo.
Odblaski na pięcie.

MATERIAŁ:

Skóra powlekana - skóra która przeszła procesy czyniące ją nieprzemakalną i odporną na ścieranie.
Skóra zamszowa - zamsz to rodzaj skóry z delikatnym meszkiem. 

PWR | shell 500D - ten materiał to tkanina Cordura® zmodyfikowana przez markę REV’IT!. PWR | shell, składający się w stu procentach z wydajnej poliamidowej przędzy, bierze najlepsze właściwości Cordury® – wysoką temperaturę topnienia, niezwykłą odporność na rozrywanie i ścieranie oraz doskonałą wytrzymałość – i łączy je z unikalnym wzornictwem REV’IT!. PWR |shell zapewni każdemu motocykliście wysoką ochronę.
Hydratex® | Z-liner - do konstrukcji nośnej membrany REV’IT! Hydratex® | Z-liner laminowano wodoodporną warstwę. Z kolei nośnik ten zabezpiecza membranę przed zużywaniem się. Szwy zostały oklejone taśmą, żeby uniemożliwić dostęp wodzie. Membrana typu Z-liner wbudowana jest między podszewkę a powłokę zewnętrzną. REV’IT! Hydratex® | Z-liner stosowany jest w produktach, które wymagają wysokiej ochrony na każdą pogodę.
Podeszwa Vibram® Elevation Sole - została opracowana przez REV'IT! Wykonana została w całości z gumy. Mieszanka Vibram® Mont została stworzona w oparciu o wiele testów pod kątem trwałości, wytrzymałości, ochrony oraz działania wysokich i niskich temperaturach. Duże kontaktowe łpowierzchnie na pięcie i palcach zwiększają przyczepność i stabilność, a specjalny symetryczny wzór pomaga utrzymać równowagę na setach. Elevation została stworzona z myślą o turystycznych wyprawach tak na motocyklu jak i pieszo. Podeszwa jest zgodna ze standardami CE (EN13634).

INNE:
Regulowane zamknięcie na rzep - rozciągliwy panel przy łydce jest pokryty zapięciem na rzep.
Gumowa krawędź ścierania -minimalizuje uszkodzenia spowodowane codziennym użytkowaniem.
Wkładka z PP ze zintegrowanym usztywnieniem podeszwa posiada warstwę polipropylenu, a wzmocniona szyna
polipropylenowa prze całą długość podeszwy zwiększa stabilizację do stania na setach. Aby zapewnić komfort chodzenia, koniec podeszwy jest wyposażony w rowki zapewniające elastyczność.
Podkładka zmiany biegów TPU- przeszycie do zmiany biegów wykonane z termoplastycznego poliuretanu(TPU), które dzięki chropowatej fakturze zapewnia lepszą przyczepność.
Anatomicznie ukształtowana kostka - powierzchnia kostki została usztywniona i wzmocniona aby poprawić wygodę i bezpieczeństwo oraz utrzymać właściwą pozycję stopy.
Wzmocniony suwak ECLAIR PRYM - wykazuje wytrzymałość na rozciąganie nawet przy wielokrotnym używaniu. Zęby tego zamka są dwa razy większe i dwa razy mocniejsze niż w standardowym suwaku. Dodatkowa taśma i przędza powodują że wytrzymałość jest niezrównana.
Suwak z klinami - Za zamkiem błyskawicznym znajduje się skórzana klapka, przymocowana do wnętrza buta. Przyszyto ją z obu stron, żeby do środka nie dostawały się deszcz, wiatr i brud.
Wyściółka 3D Mesh -ta trójwymiarowa siatka poprawia oddychalność buta.
Elastyczna wstawka przy łydce - elastyczna wkładka przy łydce rozciąga się w razie potrzeby i daje możliwość noszenia spodni wewnątrz lub nad butami.
Elastyczna wstawka przy kostce - elastyczny panel pozwala na naturalny ruch kostki.

GWARANCJA: 2 Lata
Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty REV'IT! Trail H2OSprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię