Buty REV'IT! Scout H2O

  • Wyprzedaż!
Buty REV'IT! Scout H2O
  • Buty REV'IT! Scout H2O
669,00 zł
535,20 zł
Oszczędzasz 133,80 zł (20%)

logo revit

Sprawdź swój rozmiar

GWARANCJA: 2 lata.
BT/67/0000002
Rozmiar
  • 42
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

CECHY PRODUKTU:
Buty Scoutl H2O są przeznaczone dla osób, które uprawiają turystykę motocyklową i pieszą. Membrana hydratex® zapewnia wodoszczelność i oddychalność a twarde części termoformowane z tworzywa sztucznego chronią stopę przed niespodziewanymi zdarzeniami. Innowacyjna podeszwa Vibram® ma unikalny profil, który zapewnia przyczepność, kontrolę i stabilność na motocyklu oraz podczas pieszych wędrówek.

BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod piętę - pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.
Termoformowany nosek - czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa.

Odblaski na pięcie.


MATERIAŁ:
Skóra powlekana - skóra która przeszła procesy czyniące ją nieprzemakalną i odporną na ścieranie.
Skóra zamszowa - zamsz to rodzaj skóry z delikatnym meszkiem. 

PWR | shell 500D - ten materiał to tkanina Cordura® zmodyfikowana przez markę REV’IT!. PWR | shell, składający się w stu procentach z wydajnej poliamidowej przędzy, bierze najlepsze właściwości Cordury® – wysoką temperaturę topnienia, niezwykłą odporność na rozrywanie i ścieranie oraz doskonałą wytrzymałość – i łączy je z unikalnym wzornictwem REV’IT!. PWR |shell zapewni każdemu motocykliście wysoką ochronę.
Hydratex® | Z-liner - do konstrukcji nośnej membrany REV’IT! Hydratex® | Z-liner laminowano wodoodporną warstwę. Z kolei nośnik ten zabezpiecza membranę przed zużywaniem się. Szwy zostały oklejone taśmą, żeby uniemożliwić dostęp wodzie. Membrana typu Z-liner wbudowana jest między podszewkę a powłokę zewnętrzną. REV’IT! Hydratex® | Z-liner stosowany jest w produktach, które wymagają wysokiej ochrony na każdą pogodę.
Podeszwa Vibram® Elevation Sole - została opracowana przez REV'IT! Wykonana została w całości z gumy. Mieszanka Vibram® Mont została stworzona w oparciu o wiele testów pod kątem trwałości, wytrzymałości, ochrony oraz działania wysokich i niskich temperaturach. Duże kontaktowe łpowierzchnie na pięcie i palcach zwiększają przyczepność i stabilność, a specjalny symetryczny wzór pomaga utrzymać równowagę na setach. Elevation została stworzona z myślą o turystycznych wyprawach tak na motocyklu jak i pieszo. Podeszwa jest zgodna ze standardami CE (EN13634).INNE:
Regulowane zamknięcie na rzep - rozciągliwy panel przy łydce jest pokryty zapięciem na rzep.
Gumowa krawędź ścierania -minimalizuje uszkodzenia spowodowane codziennym użytkowaniem.
Wkładka z PP ze zintegrowanym usztywnieniem podeszwa posiada warstwę polipropylenu, a wzmocniona szyna
polipropylenowa prze całą długość podeszwy zwiększa stabilizację do stania na setach. Aby zapewnić komfort chodzenia, koniec podeszwy jest wyposażony w rowki zapewniające elastyczność.
Podkładka zmiany biegów TPU- przeszycie do zmiany biegów wykonane z termoplastycznego poliuretanu(TPU), które dzięki chropowatej fakturze zapewnia lepszą przyczepność.
Anatomicznie ukształtowana kostka - powierzchnia kostki została usztywniona i wzmocniona aby poprawić wygodę i bezpieczeństwo oraz utrzymać właściwą pozycję stopy.
Język z klinami - wewnątrz język został z obu stron przyszyty, żeby do środka nie dostawały się wiatr, woda i brud.
Wyściółka 3D Mesh -ta trójwymiarowa siatka poprawia oddychalność buta.
Elastyczna wstawka przy kostce - elastyczny panel pozwala na naturalny ruch kostki.


GWARANCJA:
2 lata.Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także