Buty SIDI Gavia Lei Gore-Tex®

  • Obniżka
Buty SIDI Gavia lei Gore-Tex®
  • Buty SIDI Gavia lei Gore-Tex®
898,99 zł
791,10 zł
Oszczędzasz 107,89 zł (12%)

SIDI
BT/70/0000001
Rozmiar
  • 38
  • 39
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Kiedy marka Sidi opracowała buty Gavia Lei dla Pań, wzięto pod uwagę wszystko to, czego potrzeba w butach turystyczno-motocyklowych. Doskonała ochrona pięty, kostki i palców dla najlepszej możliwej ochrony. Membrana Gore-tex® pomaga utrzymać wodę i wilgoć z dala od wnętrza butów w złą pogodę. But wyposażony jest w elastyczny panel dla lepszego i łatwiejszego dopasowania.
BEZPIECZEŃSTWO:
Gumowa podeszwa z olejoodpornego i antypoślizgowego materiału
, panel ochrony pięty, kostki oraz palców. Odblaskowy panel w tylnej części stopy. Podwójne szwy we wszystkich obszarach wysokich naprężeń.
MATERIAŁ:
Wykonane z syntetycznej skóry licowej, wyściółka Cambrelle.Membra na GORE-TEX® zapewniająca wodoodporność zachowując jednocześnie doskonały poziom oddychalności.

GWARANCJA: 2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty SIDI Gavia Lei Gore-Tex®


SIDI

Napisz swoją opinię