Buty REV'IT! Pioneer H2O

1 469,00 zł
BT/77/0000001
Rozmiar
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Jazda turystyczna wymaga butów, które służą różnym celom – muszą być bezpieczne wytrzymałe do jazdy szosowej, muszą zapewniać stabilność, przyczepność i najwyższe bezpieczeństwo gdy zjedziesz na nieutwardzony teren oraz muszą gwarantować wysoki komfort w trakcie chodzenia. Ponad to muszą dostarczyć wszystkie te funkcjonalności w każdych warunkach atmosferycznych. Jeśli masz buty Pioneer Hydratex® Sphere, możesz korzystać ze wszystkich tych cech i udogodnień. Podeszwa Vibram® Apex została zaprojektowana tak, by zapewnić najwyższy komfort podczas jazdy oraz tradycyjnego sposobu poruszania Laminowana membrana Hydratex® Sphere jest odporna na uszkodzenia zewnętrzne, zapewnia 100% nieprzemakalność i uniemożliwia zatrzymywanie się wody na powierzchni buta. Dodatkowo unikalny system zamykania Boa® zapewnia doskonałą wygodę, ekstremalnie szybkie zamknięcie i bardzo niską wagę buta.

Podeszwa Vibram® Apex - połączenie doświadczeń włoskiej firmy Vibram® i naszych konstruktorów doprowadziło do powstania rewolucyjnej podeszwy Vibram® Apex. Została ona opracowana z myślą o najbardziej wymagających podróżach motocyklowych oferując jednocześnie komfort buta trekkingowego. Profil podeszwy posiada strefę gwarantującą przyczepność, strefę hamowania i strefę zapewniającą stabilność. Powierzchnia podeszwy jest nieznacznie większa od standardowej zwiększając znacznie komfort chodzenia. Trwały materiał i konstrukcja podeszwy zapewnia jej niezwykłą wytrzymałość i długowieczność.
EVA – podeszwa absorbująca wstrząsy - częścią podeszwy Vibram® Apex jest zbudowana z materiałów o różnej gęstości wewnętrzna podeszwa EVA (EnergyValueAbsorption). Jak sama nazwa wskazuje warstwa ta ma za zadanie wchłonąć i zredukować energię powstałą podczas chodzenia oraz transmitowaną na stopy i nogi w trakcie jazdy motocyklem. Zastosowanie tego materiału jest kluczowym czynnikiem zwiększającym poziom komfortu buta.

BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod piętę - pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.
Termoformowany nosek - czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa.
Odblaski na pięcie.

MATERIAŁ:
Skóra bydlęca typu „full grain” - naturalna skóra wierzchowa zalicza się do tych o najwyższej jakości. Może pochodzić od wielu różnych zwierząt, ale najczęściej używa się skóry bydlęcej. Skóra typu „full grain” charakteryzuje się doskonałą „oddychalnością” i wytrzymałością. Dodatkowo, podobnie jak para jeansów, będzie tym wygodniejsza, im częściej ją nosimy. Staje się miększa, a niektórzy twierdzą, że wraz z upływem czasu – również prezentuje się lepiej.
Skóra zamszowa - zamsz to rodzaj skóry z delikatnym meszkiem.
Hydratex® Sphere - jednoczęściowa opatentowana konstrukcja, która tworzy wodoodporną i oddychającą barierę. Ta nieprzepuszczalna warstwa jest ciepła, związana bezpośrednio z zewnętrzną tkaniną, nie pozostawia żadnych szczelin ani luk by woda mogła dostać się do środka.Technologia Hydratex® Sphere zapewnia tkaninie zewnętrznej wodoszczelność, poprawiając jednocześnie dopasowanie, otrzymując w efekcie lżejsze, bardziej wygodne buty, i co ważne suche stopy.


Skład: 80% skóra, 10% poliamid, 10% gums, Podeszwa: 100% guma.
 

GWARANCJA: 2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.