Buty REV'IT! Arrow szary/biały

Buty REV'IT! Arrow szary/biały
  • Buty REV'IT! Arrow szary/biały
679,00 zł
logo revit
BT/82/0000004
Rozmiar
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Sznurowane buty Arrow mają termicznie uformowane miseczki na pięcie i palcach u nóg w połączeniu z ochraniaczem na kostkę zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy a wkładka OrthoLite podczas chodzenia. Wentylacja umożliwia przepływ powietrza w cieplejsze dni. Na pięcie znajduje się subtelny pasek odblaskowy, zwiększający widoczność.

BEZPIECZEŃSTWO:
Termoformowana wkładka pod piętę - pięta w butach została wzmocniona, żeby lepiej chroniła. Motocyklista nie poczuje wkładki, ponieważ twardemu plastikowi nadano idealny kształt przy użyciu ciepła. Wzmocniona wkładka pod piętę przyczynia się również do lepszego ustawienia stopy.
Termoformowany nosek - czubek buta zastał wzmocniony twardym plastikiem, ukształtowanym termicznie. Oznacza to, że nadano mu idealny kształt przy użyciu ciepła. Motocyklista nie poczuje tego kluczowego elementu podczas chodzenia, a wpłynie on na poprawę jego bezpieczeństwa.
Wzmocnienia na kostce.
Odblaski na pięcie.

MATERIAŁ:
Skóra nubuk - nubuk to niegarbowana skóra bydlęca typu „top grain”, która została wyszlifowana lub wypolerowana po ziarnistej stronie (zewnętrznej), żeby powstała powierzchnia podobna do aksamitu. Nubuk podobny jest do zamszu, ale ma drobniejszą fakturę i przez to jest wytrzymalszy.
Perforowana skóra nubuk - nubuk to niegarbowana skóra bydlęca typu „top grain”, która została wyszlifowana lub wypolerowana po ziarnistej stronie (zewnętrznej), żeby powstała powierzchnia podobna do aksamitu. Nubuk podobny jest do zamszu, ale ma drobniejszą fakturę i przez to jest wytrzymalszy. Ta wersja jest perforowana.
3D air mesh - ta dzianina, o otwartej, trójwymiarowej strukturze splotu, zapewnia dobrą wentylację podczas jazdy. 3D air mesh jest nieodzowny podczas długich wypraw motocyklowych.

INNE:
Mesh na języku.
Wkładka OrthoLite Insole X40 - W naszej linii butów miejskich i turystycznych I stosujemy tę wkładkę , szczególnie ze względu na jej wysoką sprężystość i elastyczność, długotrwałą amortyzację i komfort oraz lekkość..
Wzmocniony panel boczny.
Olejoodporna podeszwa.
Dodatkowa para sznurówek w różnych kolorach.

GWARANCJA: 2 lat

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.