Interkom SENA SMART HJC 10B

  • Interkom SENA SMART HJC 10B
  • Interkom SENA SMART HJC 10B
699,00 zł
logo sena
INTER/150/0000001
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
System komunikacji Bluetooth HJC SMART 10B to interkom stworzony we współpracy z SENA. Dzięki kompaktowym rozmiarom i aerodynamicznej konstrukcji modułu Bluetooth zupełnie nie przeszkadza w jeździe, podkreślając jednocześnie dynamiczny design kasków HJC. Dzięki stworzeniu interkomu HJC SMART w oparciu o bestsellerowy model SENA SMH5 – stał się on nie tylko idealnie dopasowany do kasków HJC, ale także jest łatwy w instalacji jak i obsłudze. Posiada wiele zintegrowanych funkcji – od połączeń telefonicznych, przez możliwość odtwarzania muzyki czy funkcję interkomu. Zasięg komunikacji interkomu HJC SMART 10B wynosi do 400m przy połączeniu z innym użytkownikiem (Interkom 1:1).

DANE TECHNICZNE:
Czas rozmowy: 7 godzin
Zasięg: 400m
Dedykowana aplikacja na systemy Android i iOS.
Dzięki funkcji komunikatów głosowych Voice Prompt funkcje interkomu są jeszcze łatwiejsze w obsłudze.
Funkcja Music Sharing pozwala na udostępnianie słuchanej muzyki.
Wbudowana opcja Noise Control™ sprawia, że wiatr czy inne zakłócenia przekazu są wyciszane, utrzymując wysoką jakość przekazu i odbioru dźwięku.

Kompatybilny z modelami HJC:
Kaski z serii Carbon: RPHA 11 CARBON / RPHA 70 CARBON / RPHA 90S CARBON / F70 CARBON
Kaski Integralne: i10 / F70
Kaski szczękowe: RPHA 90S / i90 / V90 / C80 / C91
Kaski otwarte: i30

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.