Kamizelka REV'IT! Connector Neon

Kamizelka REV'IT! VEST HV
  • Kamizelka REV'IT! VEST HV
  • Kamizelka REV'IT! VEST HV
209,00 zł
logo revit
OKA/8/0000002
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Kamizelka REV’IT VEST Connector HV została stworzona po to abyś był zawsze widoczny na drodze. Można ją wpiąć w większość proponowanych przez REV’IT! kurtek turystycznych. Jest bardzo przewiewna, idealnie przylega do kurtki. Aby zapewnić jak najlepszą widoczność wykorzystano w niej duże panele z 3M Scotchlite™, które sprawiają, że jesteś widoczny z odległości pięciokrotnie większej niż przy użyciu normalnych odblasków.

Kamizelka ta moża być łączona z następującymi kurtkami REV’IT!:
Sand 2, Sand 2 HV, Sand Ladies
Levante, Levante Ladies
Poseidon GTX
Chronos GTX
Neptune GTX, Neptune HV GTX, Neptune GTX Ladies
Voltiac, Voltiac Ladies
Vapor
Monroe Ladies
Cayenne PRO
Defender PRO GTX
Dominator GTX
Enterprise
Safari2
Tornado2, Tornado2 Ladies
Outback 2, Outback 2 Ladies
 
Dopasowanie rozmiaru: Kurtki męskie rozm. XS–M: kamizelka VEST Connector HV rozm. M Kurtki męskie rozm. L-XXL: kamizelka VEST Connector HV rozm. L Kurtki męskie rozm. XYL-XZL: kamizelka VEST Connector HV rozm. XL Kurtki damskie rozm. 34–38: kamizelka VEST Connector HV rozm. S Kurtki damskie rozm. 40-42: kamizelka VEST Connector HV rozm. L

Skład: 100% poliester.

GWARANCJA: 2 Lata.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także