KASK NEXX X.T1 PLAIN BLACK MAT
  • Wyprzedaż!
KASK NEXX X.T1 PLAIN czarny mat
  • KASK NEXX X.T1 PLAIN czarny mat
1 298,98 zł
649,50 zł
Oszczędzasz 649,48 zł (50%)
nexx
KAI/201/0000004
Rozmiar
  • L (59cm-60cm)
Ilość
Produkt dostępny od ręki

SKORUPA:
Atestowana skorupa X-MATRIX (powłoki:  aramid multiaxial, 3D organic, wzmocnienie z carbonu, włókno szklane multiaxial).
Wydajny system wentylacji (Air Dynamic System) - dwa wloty powietrza, 4 otwory odprowadzające, gwarantujące optymalną wymianę powietrza.
CERTYFIKATY: ECE/22-05, DOT, NBR-7471:2001

WNĘTRZE:
Wnętrze kasku jest wykonane w technologi CoolMax (antybakteryjny, nadaje się do prania).
Wyściółka jest miękka i przyjemna.

WIZJER:
Panoramiczna szyba ma większy kąt widzenia niż te stosowane w innych kaskach. W poziomie aż 225st. (inne kaski ok. 210st.), w pionie aż 72st. (inne kaski ok. 52st.). Zapewnia ona znacznie większe pole widzenia w czasie jazdy, co gwarantuje zwiększenie twojego bezpieczeństwa.
Szyba wykonana jest z materiału optycznego pierwszej klasy. Ma zwiększoną odporność na zarysowania (system anti-scratch). 
Posiada filtr słoneczny pochłaniający 99% promieniowania UV. Jest przystosowana do zamontowania PINLOCK Fog-Free, który przeciwdziała parowaniu szyby.
Dzięki mechanizmowi X-SWIFT wymiana szybki jest bardzo łatwa (mniej niż 8 sekund) i nie wymaga użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi.
Kask posiada blendę przeciwsłoneczną z przyciemnieniem ok. 80%. 

INNE:
Pinlock w komplecie.
Przeznaczenie: sport, turystyka, szosa.
Możliwość zamontowania interkomu X-COM NEXX Intercom System.
Waga: ok. 1400g

GWARANCJA:
2 lata.


Opis tego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.

Komentarze

Napisz swoją opinię

KASK NEXX X.T1 PLAIN BLACK MAT

nexx

Napisz swoją opinię