Kask SHOEI X-Spirit 3 biały
Kask SHOEI X-Spirit 3 biały
  • Kask SHOEI X-Spirit 3 biały
  • Kask SHOEI X-Spirit 3 biały
2 999,00 zł
Najwyższej jakości kask sportowy. Wykonany w technologi AIM+. Dla najbardziej wymagających riderów.
shoei logo
KAI/235/0000001
Rozmiar
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

SKORUPA:

Skorupa kasku z materiału AIM+. Wypełnienie EPS o zróżnicowanej gęstości. Wizjer SHOEI CWR-1 o szerokim kącie widzenia. Zapięcie typu DD. System EQRS.

4 rozmiary skorupy 1) XS-S, 2)M, 3)L, 4)XL-XXL.

Niewielki rozmiar skorupy zmniejszający opór powietrza. Kask stworzony do jazdy z prędkością nawet ponad 300 km/h. Zintegrowany spoiler. Redukcja turbulencji.

WIZJER:

Wizjer CWR-1 standard o szerokim kącie widzenia lub sportowy CWR-F na zrywki.

Zdejmowanie wizjera bez użycia narzędzi.


WNĘTRZE:

Całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania wnętrze. Modułowe wnętrze z możliwością regulowania kąta nachylenia i wymiany rozmiarów poszczególnych modułów. Specjalne wcięcia na okulary we wkładkach policzkowych.

WENTYLACJA:

Ultrawydajna wentylacja kanałowa, trzy wloty powietrza w części czołowej z trzypoziomową przesłoną oraz w części szczękowej Wykorzystanie efektu podciśnienia – efektywne usuwanie nieświeżego i gorącego powietrza z wnętrza kasku. Cztery wyloty powietrza z tyłu.


AERODYNAMIKA:

Wibracje zmniejszone o 50% względem modelu X-SPIRIT 2 . Tylny spojler wyposażony w lotki o zmiennych długościach. Zintegrowany spojler


INNE:

Zaślepki akustyczne w zestawie.

Podbródek w zestawie.

Pinlock w zestawie.

Oryginalny worek SHOEI na kask w zestawie.


GWARANCJA:
5 lat gwarancji.


Opis tego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.

ZapiszZapisz

Zobacz także