Kask SHOEI GT-Air czarny

  • Wyprzedaż!
KASK SHOEI GT-AIR CZARNY
  • KASK SHOEI GT-AIR CZARNY
0,00 zł
shoei logo
KAI/253
Rozmiar
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

Prezentacja kasku w wersji video

SKORUPA:
Atestowana skorupa wykonana w technologi AIM (Advanced Intergrated Matrix), połączenie wielowarstwowego kompozytu. Skorupa wykonana z pięciociowarstwowego multikompozytu (włókien szklanych, organicznych, 3D) – idealny balans pomiędzy elastycznością i odpornością materiału na uderzenia. Trzy rozmiary skorup - komfortowe dopasowanie (XS-M, L, XL-XXL). Zastosowano podwójne wypełnienie EPS z materiałów o różnej gęstości. Taka kombinacja daje niezwykle wydajną w tłumieniu uderzenia materię, która zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa dla głowy przy zachowaniu najlepszego dopasowania i wygody. Zintegrowany w skorupie spojler zmienia kierunek przepływu powietrza, odciąża kark. Zaawansowana aerodynamika - wyraźnie mniejsze zmęczenie szyi po długiej jeździe.

WIZJER:
Powiększony wizjer CNS-1 i blenda QSV-1. Nowatorsko zaprojektowana zintegrowana blenda przeciwsłoneczna QSV-1 pozwoliła zachować jednakową grubość EPS w całym kasku. Blenda zatrzymuje 99% promieniowania UV, jest łatwa w obsłudze i serwisowaniu. Powiększenie wkładki nieparującej Pinlock zapewnia szersze pole widzenia.

WNĘTRZE:
Całkowicie wyjmowane wnętrze z 3 różnych typów materiału. E.Q.R.S. - system umożliwiający łatwe wyjęcie wkładek bocznych przez ratownika medycznego w celu bezpiecznego zdjęcia kasku poszkodowanemu w wypadku. Wyjmowana wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe i poszycie pasków – przystosowane do prania. Tkaniny o zróżnicowanej fakturze, miękkości oraz wytrzymałości.
Zaślepki akustyczne – dodatkowa redukcja hałasu, większa przestrzeń w obrębie uszu – miejsce na zestaw głośnomówiący. Przyjazny użytkownikom okularów korekcyjnych – dedykowane wgłębienie w poduszkach policzkowych.

WENTYLACJA:
Ultrawydajna wentylacja kanałowa, dwa wloty powietrza w części czołowej z trzypoziomową przesłoną oraz w części szczękowej. Wykorzystanie efektu podciśnienia – efektywne usuwanie nieświeżego i gorącego powietrza z wnętrza kasku. Wylot powietrza z tyłu.

INNE:
Kask przystosowany do montażu zestawu Intercom.
Mikro-zapięcie ze stali nierdzewnej – łatwa obsługa, doskonałe dopasowanie.
Pinlock, podbródek i deflektor nosa w zestawie.
Spełnia normę ECE 22/05. 

Waga: 1450g

GWARANCJA: 5 lat gwarancji.

Zapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kask SHOEI GT-Air czarny

shoei logo

Napisz swoją opinię