Kask SHOEI NXR biały

  • Wyprzedaż!
0,00 zł

KAI/53
Rozmiar
  • XXL (63cm-64cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

SKORUPA:
Atestowana skorupa wykonana w technologi AIM (Advanced Intergrated Matrix) czyli wielowarstwowego kompozytu. Skorupa wykonana z multikompozytu (włókien szklanych, organicznych, 3D) zapewnia idealny balans pomiędzy elastycznością i odpornością materiału na uderzenia. 4 rozmiary skorupy gwarantują perfekcyjne dopasowanie (XXS-S, M, L, XL-XXL). Zastosowanie wypełnienia EPS o różnej gęstości zwiększa bezpieczeństwo dzięki uzyskaniu właściwej absorpcji energii uderzenia. Niewielki rozmiar skorupy w połączeniu ze zintegrowanym spojlerem zmienia kierunek przepływu powietrza, odciąża kark i redukuje turbulencje. Zaawansowana aerodynamika wyraźnie zmniejsza zmęczenie szyi po długiej jeździe.

WIZJER:
Wizjer SHOEI CWR-1 o szerokim kącie widzenia, nie powoduje zniekształceń obrazu. Posiada filtr UV.
10 rodzajów wizjerów, w tym fotochromatyczny.
Mechanizm umożliwiający szybki demontaż i montaż wizjera bez użycia narzędzi.

WNĘTRZE:
Całkowicie wyjmowane wnętrze z 3 różnych typów materiału o zróżnicowanej fakturze, miękkości oraz wytrzymałości. Wyjmowana wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe i poszycie pasków – przystosowane są do prania. Kask jest przyjazny użytkownikom okularów korekcyjnych, posiada dedykowane wgłębienie w poduszkach policzkowych na okulary.
E.Q.R.S. - system umożliwiający łatwe wyjęcie wkładek bocznych w celu bezpiecznego zdjęcia kasku poszkodowanemu w wypadku.
Innowacyjne zaślepki akustyczne zapewniają dodatkową redukcję hałasu oraz zwiększają przestrzeń w obrębie uszu dając miejsce na głośniki zestawu głośnomówiącego.

WENTYLACJA:

Ultrawydajna wentylacja kanałowa, trzy wloty powietrza w części czołowej z trzypoziomową przesłoną oraz w części szczękowej. Cztery wyloty powietrza z tyłu.
Wykorzystanie efektu podciśnienia do efektywnego usuwania nieświeżego i gorącego powietrza z wnętrza kasku.

INNE:
Zapięcie DD.
Kask przystosowany do montażu Interkomu.
Spełnia normę ECE 22/05.
Pinlock, podbródek, woreczek i deflektor nosa w zestawie.
Waga: ok. 1310g

GWARANCJA:
5 lat gwarancji.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także