Kask LS2 FF353 Rapid Grid

Kask LS2 FF353 Rapid Grid
  • Kask LS2 FF353 Rapid Grid
  • Kask LS2 FF353 Rapid Grid
229,00 zł

KAI/906/0000001
Rozmiar
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
  • XXL (63cm-64cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

SKORUPA:
Wykonana z termoplastiku w technologii  High Pressure Thermoplastic Technology w trzech rozmiarach z EPS o zróżnicowanej gęstości.

WNĘTRZE:
Wyściółka została wykonana z hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu jazda będzie wygodna dla każdego. Wyściółkę kasku można wyjąć, co umożliwia jej wypranie, a co za tym idzie zachowanie odpowiedniej higieny kasku. Minimalizuje parowanie szyby gdy osłona jest zamknięta, pozwala także bardziej komfortowo oddychać przy otwartej osłonie. Membrana w dolnej części kasku szczelnie przylegając do karku, sprawia że do środka nie dostaje się niechciane powietrze.

WIZJER:
Posiadający szerokie pole widzenia, szyba kasku została pokryta przeźroczystą powłoką anty UV i zapobieganiu prze porysowaniem. Szybki demontaż - Quick Release System. Szyba pokryta została specjalną, dodatkową powłoką zapobiegającą parowaniu. Pinlock ready. 

INNE:
W pełni regulowane porty dolotowe i odprowadzające współpracując z tylnym spojlerem kasku tworzą stały, lekki strumień powietrza zapewniający komfort jazdy. Kask wyposażony jest we wloty górne i dolne  które usprawniają cyrkulację powietrza wewnątrz kasku i zapewniają wentylację twarzy a także wyloty tylne, które usprawniają cyrkulację powietrza wewnątrz kasku i odprowadzają powietrze z kasku.

Certyfikaty: Certyfikat ECE 22.05
Zapięcie mikroclick
Waga: ok. 1350 g.

GWARANCJA:
 2 lata.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kask LS2 FF353 Rapid Grid


Napisz swoją opinię