Kask HJC RPHA 11 Carnage

2 999,00 zł

logo hjc
KAI/1211/0000001
Rozmiar
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
  • XXL (63cm-64cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Nie lada gratka dla miłośników Marvela kask Marvel Carnage. RPHA 11 marki HJC po raz kolejny wyznacza standardy w projektowaniu kasków. Dzięki zastosowaniu rozwiązań znanych z doskonałego modelu RPHA 10+ i wdrożeniu 24 kolejnych technologicznych innowacji powstał niezwykle lekki, perfekcyjnie aerodynamiczny i komfortowy kask ze znakomitą wentylacją i wybitnymi systemami bezpieczeństwa.

SKORUPA: 
Skorupa kasku została wykonana w technologii P.I.M. PLUS+. Do jej budowy wykorzystano pięć wybitnie odpornych materiałów, które tworzą sześć warstw; są to kolejno: włókno szklane, włókno organiczne, włókno węglowe, hybryda włókna szklanego i węglowego, włókno aramidowe, włókno szklane.

P.I.M. PLUS zapewnia jeszcze lepszą odporność na uderzenia, większy komfort oraz bardzo niską wagę.Skorupa jest doskonale gładka, jej kształt nie tylko zmniejsza opór powietrza, ale i minimalizuje poziom hałasu. 

WIZJER:
Wizjer jest szerszy niż w RPHA 10+, unowocześniono także obsługę wizjera – można go teraz bez problemu podnieść, przyciskając zamknięcie, nowa szybka główna HJ-26 wyposażona w system zapobiegający parowaniu i zarysowaniu, mechanizm RapidFire™ umożliwiający szybki demontaż i montaż szybki bez użycia narzędzi, specjalny system dociskania szybki do uszczelki zapewniający mniejszy hałas w kasku. Udoskonalony wizjer inspirowany potrzebami profesjonalnych zawodników z polem widzenia zwiększonym aż o 3°. Możliwość zastosowania zrywek oraz pinlocka Sunreactive.

WNĘTRZE:
Zamknięcie górnych i szczękowych wlotów ogranicza proces dostawania się wody w czasie opadów. Antybakteryjna wyściółka MultiCOOL nie zwiera żadnych twardych elementów, dzięki czemu kask jest niezwykle wygodny a wyjmowane gąbki na wysokości uszu umożliwiają korzystanie z słuchawek podczas jazdy. Konstrukcja RPHA-11 pozwala na wygodne korzystanie z kasku w okularach, wypinana osłona podbródka redukuje szum wiatru i zatrzymuje nieprzyjemne podmuchy powietrza. RPHA 11 został stworzony i przetestowany przez profesjonalistów w tunelu powietrznym HJC – to gwarancja, że w trasie nic Cię nie zaskoczy!

WENTYLACJA:
Wloty znajdują się na szczęce i szczycie kasku, a dwa umieszczono tuż nad wizjerem.  Dostarczają one jeszcze więcej powietrza do środka, co znacznie poprawia komfort podczas ciepłych dni na torze. Można w łatwy sposób regulować przepływ powietrza – dostępnych jest aż siedem pozycji! – dzięki odpowiednim przełącznikom. Są pokryte gumą, dzięki czemu dużo sprawniej obsługuje się je w rękawicach. Z tyłu kasku znajdują się wyloty, a po bokach małe kratownice, które razem zapewniają usunięcie całego ciepłego powietrza oraz wilgoci z kasku oraz nowa wentylacja czołowa zwiększają przepływ powietrza i zapobiegają parowaniu. Idealnie gładka skorupa, której doskonały kształt nie tylko zmniejsza opór powietrza, ale i minimalizuj e poziom hałasu. Odmieniona wyściółka kasku zawiera specjalnie zaprojektowane kanały rozprowadzające chłodzące powietrze po wnętrzu kasku wyloty powietrza w tylnej części kasku dobrze odprowadzają powietrze z trudno dostępnych miejsc.

INNE:
Kurtyna pod podbródkiem, zapobiegająca podwiewaniu, wyjmowany deflektor na nos ograniczający parowanie szyby. Pinlock i ciemna szyba w zestawie. Specjalny układ wnętrza pozwalający na jazdę w okularach. Zapięcie D-Ring.Filtry UV. Wykorzystano model szyby hj-26, niewiarygodnie lekki - masa 1300g.

GWARANCJA:
5 lat po rejestracji na stronie.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także