Kask NEXX SX.100 Gigabot szary/czerwony mat

  • Nowy
879,00 złGWARANCJA: 2 lata

Sprawdź swój rozmiar
KAI/1262/0000001
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
Ilość
Produkt na zamówienie

SKORUPA:
Atestowana skorupa wykonana z mieszaniny materiału ATR (Advanced Thermo Alloy Resin) oraz PC (policarbon) z przeznaczeniem do jazdy turystycznej i miejskiej. Kask został opracowany z wykorzystaniem tunelu aerodynamicznego, dzięki czemu zapewnia komfortową jazdę w mieście czy na dłuższych trasach.
Wydajny system wentylacji (Air Dynamic System), w którym wykorzystano wydajny wlot czołowy i szczękowy oraz komorę powietrzną wewnątrz EPS gwarantuje optymalną wymianę powietrza.

WNĘTRZE:
Wyściółka 3D kasku wykonana jest z miękkiej, antyalergicznej, oddychającej tkaniny 3-Mart Dry, która zapewnia bardzo dobre odprowadzenie wilgoci w ciepłe dni.
Wyściółkę kasku można wyjąć co umożliwia jej wypranie, a co za tym idzie zachowanie odpowiedniej higieny kasku.

WIZJER:
Panoramiczna szyba znacznie zwiększa bezpieczeństwo poprzez większe pole widzenia w czasie jazdy.
Szyba wykonana jest z wykonana z nietłukącego się materiału PC Lexan, I klasy optycznej z powłoką anty-scratch zwiększającą odporność na zarysowania.
Jest przystosowana do zamontowania Pinlocka, który przeciwdziała parowaniu szyby.
Dzięki mechanizmowi X-SWIFT wymiana szybki jest bardzo łatwa i nie wymaga użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi.
Kask posiada zintegrowaną blendę przeciwsłoneczną z przyciemnieniem ok. 80% oraz posiada filtr pochłaniający 99% promieniowania UV.

INNE:
Pinlock w zestawie.
Możliwość zamontowania dedykowanego interkomu SENA X-COM.
Zapięcie mikrometryczne.
Waga: ok. 1525g.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także