Kask SHOEI Ex-Zero Equation TC-2

  • Wyprzedaż!
1 999,00 zł
1 599,20 zł
Oszczędzasz 399,80 zł (20%)

KAC/93/0000004
Rozmiar
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
  • XXL (63cm-64cm)
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
SHOEI EX-ZERO  Koncepcja tego klasycznego designu wcale nie jest dzisiejsza, Shoei opracował serię EX w latach 80-tych. Dzisiaj kształty, kolory i wzory z tego okresu cieszą się ogromną popularnością wśród retro motocyklistów, "skramblerów" i cafe-racerów.

SKORUPA:
Skorupa kasku z materiału AIM. Wypełnienie EPS o zróżnicowanej gęstości. Wysuwany wizjer SHOEI CJ-3 z 3-stopniową regulacją. Zapięcie typu DD.3 rozmiary skorupy 1) M, 2) L, 3) XL. Całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania wnętrze. Specjalne wcięcia na okulary we wkładkach policzkowych. Przystosowany do jazdy w goglach. Zdejmowanie wizjera bez użycia narzędzi.

WIZJER:
5 rodzajów wizjerów CJ-3

WNĘTRZE:
Całkowicie wyjmowane wnętrze z 3 różnych typów materiału. E.Q.R.S. - system umożliwiający łatwe wyjęcie wkładek bocznych w celu bezpiecznego zdjęcia kasku poszkodowanemu w wypadku. Wyjmowana wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe i poszycie pasków – przystosowane do prania. Tkaniny o zróżnicowanej fakturze, miękkości oraz wytrzymałości. Innowacyjne zaślepki akustyczne – dodatkowa redukcja hałasu, Przyjazny użytkownikom okularów korekcyjnych – dedykowane wgłębienie w poduszkach policzkowych.


WENTYLACJA:

Wydajna wentylacja szczękowa. Budowa kasku sprawia, że wiatr cały czas będzie chłodził naszą twarz, jednak wizjer skutecznie chroni przed nim oczy.
 

INNE:
Oryginalny worek SHOEI na kask (w zestawie).
Opcjonalne 5 rodzajów wizjerów CJ-3.
Opcjonalny Daszek.



GWARANCJA: 5 lat.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także