Kask HJC RPHA90 Tanisk MC1SF

2 399,00 zł
 
KAS/66/0000005
Rozmiar
  • XL (61cm-62cm)
Ilość
Produkt dostępny od ręki


Kask szczękowy HJC z najwyższej półki. Wielowarstwowy kompozyt składający się z 6 warstw do których budowy użyto pięciu składników. Konstrukcja skorupy P.I.M plus, zaawansowana wentylacja, dobre wyciszenie to tylko kilka cech tego kasku. Kask jest bardzo zaawansowany technicznie, na pewno sprosta wymaganiom nawet największych globtrotterów.

SKORUPA:
Skorupa kasku została wykonana w technologii P.I.M. PLUS+(Premium Integrated Matrix Plus) . Do jej budowy wykorzystano pięć wybitnie odpornych materiałów, które tworzą sześć warstw; są to kolejno: włókno szklane, włókno organiczne, włókno węglowe, hybryda włókna szklanego i węglowego, włókno aramidowe, włókno szklane.P.I.M. PLUS zapewnia jeszcze lepszą odporność na uderzenia, większy komfort oraz bardzo niską wagę.Skorupa jest doskonale gładka, jej kształt nie tylko zmniejsza opór powietrza, ale i minimalizuje poziom hałasu.

WIZJER:
Zintegrowany wizjer przeciwsłoneczny po raz pierwszy w technologi AntiFog(nieparujący)a kształt blendy wspomaga widzenie peryferyjne. Demontaż wizjera jest bardzo szybki i łatwy do wykonania bez użycia narzędzi. Wizjer z antiscratchem(odporny na zarysowania) posiada Pinlock, co zapewnia zawsze czyste pole widzenia oraz filtr UV na wizjerze. Szybkie i łatwe zdejmowanie wizjera możliwe jest dzięki najnowszemu systemowi RapidFire™3 - umożliwia to łatwe czyszczenie oraz bezproblemową wymianę wizjera w razie potrzeby.

WNĘTRZE:
Wyściółka wykonana jest z najnowocześniejszego materiału Multicool z włóknem antybakteryjnym zapewnia maksymalne odprowadzanie potu i wilgoci, schnie szybciej niż poprzednie wersje.

WENTYLACJA:
Doskonała wentylacja, która zapewnia pełny przepływ powietrza i redukuje nadmierną wilgoć oraz ciepło, wloty i wyloty powietrza mają możliwość otwarcia oraz zamknięcia a także regulację dla maksymalnej cyrkulacji powietrza wewnątrz skorupy. Wyściółka kasku jest zaprojektowana w sposób pozwalający na bezproblemowy przepływ chłodnego powietrza w wewnątrz. Testowanie skorupy w tunelu aerodynamicznym udoskonaliło jej właściwości jezdne. Ciepłe powietrze może być odcięte przez zamykany wlot w tylnej części skorupy.

INNE:
Możliwość zastosowania zestawu komunikacyjnego gotowy do zamontowania systemu interkomu firmy CARDO, przyjazny dla osób noszących okulary korekcyjne. Zapięcie MICRO CLICK wykonane w 100% z stali nierdzewnej, blokada wizjera.
Waga: 1350g (+/-50g)
W zestawie: Pinlock, deflektor oraz podbródek i pokrowiec.

GWARANCJA:
Po rejestracji na stronie HJC - 5 lat gwarancji.

ZapiszZapiszZapisz

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kask HJC RPHA90 Tanisk MC1SF

 

Napisz swoją opinię