Kask AIROH REV 19 antracyt mat

1 399,00 zł

KAS/135/0000001
Rozmiar
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Model Rev 19 zawdzięcza swą wyjątkowość tym że szczęka w modelu porusza się niezależnie od szyby kasku. Dzięki temu po obróceniu szczęki szyba może nadal pozostać opuszczona i dalej chronić twarz. Obrotowa szczęka jest także bardzo wygodna w obsłudze. Kiedy wyjeżdżamy z miasta lub ruszamy z postoju, jednym płynnym ruchem możemy przełożyć ją do przodu, zamykając kask.

SKORUPA: 
Skorupa kasku została wykonana w technologii HRT.

WIZJER:
Atutem tego modelu jest także bardzo szerokie pole widzenia i możliwość demontażu szyby bez użycia narzędzi. Szyba kasku pokryta jest powłoką chroniącą od zarysowań i promieni UV. Producent nie zapomniał też o powłoce anti-fog oraz blendzie przeciwsłonecznej.

WNĘTRZE:
Wnętrze kasku REV 19 wykonane jest z antybakteryjnego, przyjemnego w dotyku materiału. Można je łatwo wypiąć i wyprać w pralce. Materiał nie poddaje się odkształceniom i długo zachowuje swoje właściwości.

WENTYLACJA:
Unikalny system wentylacyjny ACVS (Airoh® Combined Ventilation System)

INNE:
Podwójna homologacja szczęki, sprzączka do podpięcia linki antykradzieżowej.
Waga 1700 g.

GWARANCJA:
5 lat po rejestracji na stronie.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także