Kask NEXX X.Vilijord Mudvalley W/B/R

Kask NEXX X.Vilijord Mudvalley W/B/R
  • Kask NEXX X.Vilijord Mudvalley W/B/R
2 199,00 zł
KAS/195/0000003
Rozmiar
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
  • XXL (63cm-64cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Wszystkie kaski motocyklowe X.VILIJORD posiadają bardzo lekką powłokę zewnętrzną. Ten model został wykonany w technologii X-Matrix 2, unowocześnionej mieszance lekkich i wytrzymałych materiałów - o ułożeniu wielokierunkowym. Skorupa jest wykonana między innymi z włókna szklanego, organicznych włókien 3D, wieloosiowego włókna szklanego. Za wentylację odpowiada opracowany przez NEXX Air Dynamic System, którego głównym zadaniem jest zapewnienie optymalnej temperatury i usuwanie ciepłego powietrza z kasku. Na system składają się wlot w czołowej części kasku oraz w szczęce i dwa wyloty w tylnej części. Aerodynamiczny, zintegrowany daszek został zaprojektowany tak, aby zapewnić dodatkowy strumień świeżego powietrza dostarczany do wnętrza kasku. Kask dysponuje trzema wielkościami skorupy XXS-S , M-L i XL-XXXL.

SKORUPA:
X.VILIJORD wykonany jest w technologii X-Matrix 2 poprzez specjalnie ułożone strukturalnie materiały jak włókna organiczne, włókno szklane, wysoce wydajne włókna organiczne, wieloosiowe włókno szklane i organiczne włókna 3D, zapewnia niesamowicie wytrzymałą skorupę, odporną na przebicia i wytrzymałą na uderzenia. X.VILIJORD ma trzy rozmiary skorup, które łączą bardziej kompaktowe wymiary z doskonałym dopasowaniem i wygodą. NEXX udoskonalił również podszewkę 3D i górną wkładkę, aby skierować świeże powietrze wokół konturu głowy. Aerodynamiczna konstrukcja znacznie zmniejsza drgania i wibracje przy dużych prędkościach.
Wentylacja szczękowa przygotowana do użytku w terenie.

WNĘTRZE:
Wyściółka 3D kasku wykonana jest z miękkiej, antyalergicznej, oddychającej tkaniny X-Mart Dry, która zapewnia bardzo dobre odprowadzenie wilgoci w ciepłe dni jak również ochronę przed zimnem w dni chłodne. Zastosowano technologię MORFOFIT zapewniającą ergonomiczne dopasowanie policzków.
Wyściółkę kasku można wyjąć co umożliwia jej wypranie, a co za tym idzie zachowanie odpowiedniej higieny kasku.

WIZJER:
Wizjer w kasku X.VILIJORD zapewnia o 15% większe pole widzenia niż przeciętne wizjery stosowane w kaskach. Dzięki temu idealnie sprawdza się doskonale w długiej turystycznej trasie jak i miejskiej dżungli. Wykonany z nietłukącego się materiału PC Lexan, klasy optycznej I, pokryty powłoką anty-scratch i filtrujący 99% promieniowania UV. Kask jest przygotowany do zamontowania wkładki Pinlock. Specjalna uszczelka wizjera zapewniająca izolacje akustyczną. System szybkiego demontażu wizjera X-SWIFT.

BEZPIECZEŃSTWO:
Podwójna homologacja P/J.
Zapięcie mikrometryczne ze stali nierdzewnej.
Spełnia normy ECE/22-05, DOT FMVSS 218 i NBR-7471: 2001

INNE:

Posiada zintegrowaną blendę przeciwsłoneczną.
Dodatkowe przedłużenie daszku umożliwiające lepszą ochronę przed słońcem.
Wyjmowany deflektor nosa.
Kask przystosowany do używania okularów.
Kurtyna podbródka z możliwością dopasowania do sezonu letniego i zimowego.
Mocowanie kamery umożliwiające montaż z boku lub u góry kasku.
Zintegrowana membrana, pozwalająca ograniczyć przepływ powietrza w chłodne dni.
Możliwość zamontowania interkomu NEXX X-COM 2 by SENA.
Odblaski dla lepszej widoczności.
Łatwy w obsłudze system podnoszenia szczęki.
Waga: ok. 1735g +/-50g

GWARANCJA:
2 lata, 5 lat po rejestracji na stronie NEXX.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także