Kask SHOEI Neotec 2 Separator TC-5

2 999,00 zł


GWARANCJA: 5 lat gwarancji producenta Door2Door.
KAS/200/0000001
Rozmiar
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • M (57cm-58cm)
  • L (59cm-60cm)
  • XL (61cm-62cm)
  • XXL (63cm-64cm)
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Oto nowa odsłona jednego z najlepszych kasków szczękowych na świecie. Neotec sygnowany numerem 2 ma do zaproponowania podrasowane funkcje i cechy, które po raz kolejny potwierdzają wysoką lokatę marki w segmencie kasków z otwieraną szczęką.
NEOTEC 2 stał się smuklejszy, bardziej aerodynamiczny i agresywny. W ofercie są trzy wielkości skorupy i rozmiary od XS do XXL dzięki czemu dopasowanie jest wręcz perfekcyjne. Dzięki ewolucji w konstrukcji kask zyskał nie tylko na parametrach jezdnych, unowocześnił się też jego wygląd. Zastosowana górna wentylacja nie tylko dba o regulację temperatury, ale spełnia rolę spoilera podczas jazdy w pozycji pionowej.
Długo wyczekiwana podwójna homologacja P/J stała się faktem, możemy bez obaw jeździć teraz w kasku otwartym i zamkniętym. Za bezpieczeństwo odpowiada tutaj blokada bezpiecznej szczęki 360°, oprócz tego jest jeszcze tylne zatrzaskowe położenie tego mechanizmu, które można obsługiwać nawet w masywnych rękawicach zimowych.


SKORUPA:

Atestowana skorupa AIM (Advanced Intergrated Matrix) wykonana z pięciowarstwowego multikompozytu (włókien szklanych, organicznych oraz 3D), zapewniających idealne połączenie elastyczności i odporności materiału na uderzenia. Okolica blendy została dodatkowo wzmocniona. Zintegrowany spojler (Aero Deflector) został przeprojektowany aby jeszcze lepiej poprawić właściwości aerodynamiczne i zminimalizować zawirowania powietrza oraz hałasy dobiegające do wnętrza.

WIZJER:
Nowy wizjer typu CNS-3 i bezpieczna blenda przeciwsłoneczna QSV-1 zatrzymuje 99% promieni UV, wykonana i zainstalowana w taki sposób, że zachowuje jednolitą grubość warstwy EPS na całej powierzchni, zero kompromisów kosztem bezpieczeństwa, wkładka skutecznie redukująca parowanie Pinlock (w zestawie). Nowa, większa uszczelka zdecydowanie poprawia szczelność.

WNĘTRZE:
Wypełnienie EPS o różnych gęstościach i różnych poziomach absorpcji uderzenia; komfortowa wyściółka 3D - wypinana i przystosowana do prania- wkładki policzkowe, centralna i poszycie pasków. Wkładki akustyczne redukujące hałas w zestawie.

WENTYLACJA:
Udoskonalony system wentylacji powoduje, że Neotec 2 sprawdza się w naprawdę długich wyprawach. Dolny wlot powietrza jest od nowa zaprojektowany i dostarcza świeże powietrze. Wentylacja czołowa jest zaprojektowana do efektywnego pobierania powietrza z przedniej części trzypoziomowo. Co ważne system jest skuteczny zarówno kiedy pochylicie głowę na sportowej maszynie, jak również podczas podróży w pozycji wyprostowanej i bardziej zrelaksowanej. To właśnie czyni ten kask uniwersalnym.
INNE:

Zapięcie: wygodny w użyciu pasek z mikroregulacją wykonaną ze stali nierdzewnej klasy chirurgicznej. Możliwość zamówienia modelu z zapięciem DD (dodaj produkt do zamówienia). 
Kask przystosowany do montażu dedykowanego intercomu marki SENA.
Pinlock, podbródek i deflektor nosa w zestawie.

Waga: 1600g (+/-) 50g.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także