Kask HJC C91 Taly MC5SF matowy

899,00 zł

logo hjc

GWARANCJA:
2 lata, 5 lat po rejestracji

Sprawdź swój rozmiar
KAS/222/0000001
Rozmiar
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Ilość
Produkt na zamówienie

Kask HJC C91 zapewnia najlepszą funkcjonalność na rynku w przystępnej cenie. Począwszy od skorupy wykonanej z kompozytu poliwęglanowego w zaawansowanej technologii CAD, zapewniającej lekki kask o doskonałym dopasowaniu i komforcie. Pasek podbródka działa za pomocą jednej łatwej w użyciu dźwigni i jest przyjazny dla użytkownika w rękawiczkach. Kask wyposażony jest w wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną z ręcznym mechanizmem, który z łatwością przesuwa się do przodu i do tyłu. Duży górny otwór wentylacyjny zapewnia wentylację przez głębokie kanały EPS kasku, zapewniając chłód podczas przejażdżek. Górna wyściółka i poduszki policzkowe SuperCool zapewniają dodatkowe właściwości chłodzące dzięki odprowadzającej wilgoć tkaninie antybakteryjnej. C91 jest również przygotowany do montażu systemu komunikacji Smart HJC zarówno interkomu 10B jak i 20B (sprzedawane osobno).

SKORUPA:
Zaawansowana poliwęglanowa konstrukcja skorupy z regulowaną szczęką zaprojektowana przy użyciu technologii CAD w celu zapewnienia niskiej wagi, idealnego dopasowania oraz komfortu.

WIZJER:
Szyba (HJ-17) Pinlock ready (Szyba przygotowana do szybkiej i łatwej instalacji wkładek PINLOCK) z filtrem promieni UV-A i UV-B, pokryta warstwą chroniącą przed zarysowaniami.
Zintegrowana blenda przeciwsłoneczna (HJ-V5) z intuicyjną, prostą w obsłudze płynną regulacją.
System szybkiej wymiany szyby RapidFire™ umożliwia łatwą, szybką i bezpieczną obsługę i konserwację.

WNĘTRZE:
Wyjmowane wnętrze SuperCool™ zapewniające dodatkowe właściwości chłodzące, dzięki zastosowanej antybakteryjnej tkaninie odprowadzającej wilgoć.

INNE:
Zapięcie mikrometryczne (Micro Buckle) z paskiem umożliwiająca szybkie odpinanie oraz regulację bez zdejmowania rękawic.
Układ wnętrza pozwala na jazdę w okularach.
Kask jest przygotowany do montażu interkomów SENA Smart HJC 10B lub 20B (sprzedawane osobno).
W zestawie: kurtyna podbródka, woreczek.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także