TSCHUL 726 kombinezon damski

  • Wyprzedaż!
TSCHUL 726 - KOMBINEZON DAMSKI CZARNY
  • TSCHUL 726 - KOMBINEZON DAMSKI CZARNY
  • TSCHUL 726 - KOMBINEZON DAMSKI CZARNY
  • TSCHUL 726 - KOMBINEZON DAMSKI CZARNY
1 599,00 zł
959,40 zł
Oszczędzasz 639,60 zł (40%)

tschul
Gwarancja:
2 lata.

KD/31/0000006
Rozmiar
  • 44
Ilość
Produkt dostępny od ręki

Dwuczęściowy kombinezon skórzany dla niej. Wysoki komfort wentylacji zapewnia perforowana skóra na klatce piersiowej, pod pachami, na udach i rękawach. Dzięki zastosowaniu elastycznego materiału pod pachami, w kroku oraz na podudziach znacząco zwiększona jest wygoda jazdy.Kombinezon wyposażony jest na rękawach i nogawkach w zamki renomowanej firmy YKK. Kurtka ze spodniami połączona jest długim zamkiem na całym obwodzie pasa.Kombinezon posiada jedną kieszeń wewnętrzną oraz miękki kołnierzyk.

BEZPIECZEŃSTWO:
Dla pełnej ochrony kombinezon posiada aerodynamiczny garb na plecach, tytanowe ochraniacze zewnętrzne na kolanach, barkach i łokciach oraz slidery na kolanach. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewniają ochraniacze wewnętrzne CE na barki, łokcie i kolana oraz wkładki na plecy i biodra.

Wymiary:
-Klatka piersiowa 56 cm
-Talia 47 cm
-Biodra 49,5 cm
-Długość nogawki 72 cm
-Długość rękawa 48 cm


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.