REV'IT! Vertex Pro kombinezon dwuczęściowy

  • Obniżka
REV'IT! VERTEX Pro kombinezon dwuczęściowy
  • REV'IT! VERTEX Pro kombinezon dwuczęściowy
  • REV'IT! VERTEX Pro kombinezon dwuczęściowy czarny/czerwony
3 999,00 zł
2 519,40 zł
Oszczędzasz 1.479,60 zł (37%)
KD/62/0000004
Rozmiar
  • 54
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Kombinezon Vertex Pro to dwuczęściowa wersja kombinezonu przeznaczona na tor i do szybkiej sportowej jazdy.Wykonany z najwyższej jakości skóry oraz wyposażony w ochraniacze w najbardziej narażonych na kontuzje miejscach: plecach, łokciach, kolanach a także slidery kolan typu A. Kombinezon przed wszystkim zapewnia zawodnikowi bezpieczeństwo, ale także musi być aerodynamiczny, dobrze wentylowany, wygodny, trwały, elastyczny, lekki i odporny na wodę. Cały kombinezon musi idealnie współgrać z kaskiem, dzięki czemu głowa będzie odpowiednio ustabilizowana. Pomaga w tym tak zwany „garb”, jaki w celach ochronnych umieszczony jest na tylnej części kombinezonu. Wpływa on również na lepszą aerodynamikę zawodnika na motocyklu. Taki właśnie jest kombinezon Vertex Pro od Rev'it. Vertex Pro przygotowany został również do zamontowania małego zbiorniczka z wodą, który umieszczany jest w garbie. Połączony jest on wówczas specjalną rurką z kaskiem zawodnika, co umożliwia uzupełnienie płynów w trakcie szczególnie upalnych sesji treningowych czy wyścigów.

BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacz dual-comp - chraniacze z TPU (termoplastycznego poliuretanu) i aluminium – na ramionach, łokciach i knykciach. Ochraniacze dual-com składają się z trójwymiarowej struktury z TPU (termoplastycznego poliuretanu), przypominającej plaster miodu, i pokryte są mocnymi aluminiowymi tarczami, żeby zapewnić doskonały ślizg. Ten lekki i twardy element znacząco podwyższa poziom ochrony, a nie obciąża ochraniacza tak jak tradycyjne plastikowe części twarde. Gdy walczy się z siłą grawitacji, liczy się każdy gram! W przypadku ramion i łokci części są ergonomicznie ukształtowane – ochraniacze z certyfikatem CE są rozmieszczone tak, by zapewniały jeszcze wyższą odporność na uderzenia, a jednocześnie nie ograniczały swobody ruchów.
Slidery kolan dual-comp typu A - wykonane są ze związków TPU (termoplastycznego poliuretanu) połączonych z super-wytrzymałymi związkami PA6 (poliamidu 6). Te wysokiej jakości materiały, opracowane specjalnie z myślą o motocyklistach, którzy potrzebują wydajnych sliderów, oferują nie tylko maksymalną wytrzymałość, lecz także czucie podczas jazdy. Każdy z pary sliderów dopasowany jest odpowiednio do anatomicznego kształtu prawego lub lewego kolana. Wysokiej jakości rzepy pozwalają przymocować je do skórzanego materiału i uniemożliwiają ich przesunięcie się. Slidery typu A dostępne są w trzech kolorach, które będą pasowały do twoich skórzanych ubrań. Dzięki podwójnemu wtryskiwaniu koloru wzór pozostaje widoczny, nawet gdy slidery zaczynają się .
Ochraniacz Betac® CE - ochraniacze Betac®, stosowane w naszych kombinezonach, to ten sam sprzęt, jakiego używają nasi idole w czasie profesjonalnych wyścigów, takich jak MotoGP. Mają certyfikat CE jako ochraniacze z najwyższym poziomem ochrony. Rzepy pozwalają przymocować je do powłoki zewnętrznej, zapobiegają ich przesuwaniu się lub przekręcaniu w razie zderzenia.
Regulowany ochraniacz kolan Betac® - ochraniacze te, stosowane też w wyścigach MotoGP, są w pełni regulowane dzięki ekstremalnie silnym rzepom, które pozwalają dopasować je do pozycji każdego motocyklisty. W rezultacie oferują najlepsze indywidualne dopasowanie i komfort jazdy.
Regulowany ochraniacz ramion Betac® - ochraniacz ten, stosowany też w wyścigach MotoGP, można regulować na ramionach, a dzięki temu dopasować jego położenie do swojej pozycji na motocyklu. Po zamocowaniu silne rzepy zapobiegną jego przesuwaniu się.
Ochraniacze bioder SEESMART™ CE poziom-1 typ B - wersja RV30
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców  i klatki piersiowej Seesoft CE poziomu drugiego - Kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu R. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa.
Bezpieczne przeszycia - zwykle przeszycia stanowią najsłabszy element w odzieży motocyklowej, ponieważ mogą ulec rozdarciu w razie uderzenia. Można temu zapobiec poprzez zastosowanie technologii bezpiecznych szwów. Marka REV’IT! używa ich w swojej odzieży w rejonach o podwyższonym ryzyku uderzenia (dyrektywa określająca kategorie ryzyka w danych strefach 13595-1:2002).

MATERIAŁ:
Skóra bydlęca Monaco - Ta skóra typu „top grain” nie tylko jest wyszlifowana w celu pozbycia się wszelkich niedoskonałości, lecz także wzmocniona, żeby lepiej nadawała się do jazdy po torze i ulicach. Jest trwała i stanowi doskonałą ochronę.
Siatka powietrzna 3D
- ta dzianina, o otwartej, trójwymiarowej strukturze splotu, zapewnia dobrą wentylację podczas jazdy. 3D air mesh jest nieodzowny podczas długich wypraw motocyklowych.
Lorica® - Materiał Lorica® wykonany jest z mikrowłókien, które nadają mu cechy podobne do tych właściwych naturalnej skórze, włącznie z wyglądem. Ten łatwy w utrzymaniu materiał nie jest tak mocny jak skóra, ale za to miększy, lżejszy i ma jednolitą grubość, co sprawia, że łatwiej go przerabiać.

INNE:
Speed hump z miejscem na hydra bag - REV’IT! jeszcze bardziej udoskonalił wentylowany garb aerodynamiczny. Jego nowa konstrukcja pozwala zamocować wewnątrz hydra bag (pojemnik na wodę). Perforowana pianka wewnątrz skórzanego garbu została zaprojektowana tak, by wpuszczać pod ubranie strumień powietrza, chłodzić plecy motocyklisty i zapewniać mu komfortową wentylację. Dodatkowe chłodzenie w tym rejonie przydaje się tym bardziej, że motocykliści coraz częściej stosują ochraniacze pleców. Dzięki pojemnikowi na wodę mogą też gasić pragnienie podczas jazdy.
Model Race
Regulowany obwód łydki, panele wentylacyjne, perforowane panele, podpinka Areo 3D, wewnętrzna kieszeń.

GWARANCJA: 2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

REV'IT! Vertex Pro kombinezon dwuczęściowySprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię