REV'IT! Masaru kombinezon jednoczęściowy

  • Obniżka
Kombinezon jednoczęściowy REV'IT MASARU czarny/czerwony
  • Kombinezon jednoczęściowy REV'IT MASARU czarny/czerwony
  • Kombinezon jednoczęściowy REV'IT MASARU czarny/czerwony
3 979,00 zł
2 984,30 zł
Oszczędzasz 994,70 zł (25%)
KJ/16/0000005
Rozmiar
  • 44
  • 46
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Jednoczęściowy kombinezon Masaru to perełka dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo. Skóra bydlęca Monaco i PWR|Kevlar rozciągają się razem, aby zapewnić elastyczną i wysoce odporną na ścieranie powłokę zewnętrzną. Dodatkowa elastyczność przychodzi w postaci regulowanych kolanowych i barkowych ochraniaczy, co pozwala na indywidualne dopasowanie. Wszystkie elementy ochraniaczy na ramionach, łokciach, biodrach i kolanach posiadają znak CE i razem z zewnętrznymi ochraniaczami Dual-comp zapewniają najwyższą ochronę przed uderzeniami. Semi-perforowane panele przednie i tylne oraz aero cool 3D z tyłu kombinezonu utrzymują temperaturę na idealnym poziomie. Wewnętrzną wyściółkę można wyjąć i wyprać.

BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacze z TPU (termoplastycznego poliuretanu) i aluminium
na ramionach, łokciach i knykciach. Ochraniacze dual-com składają się z trójwymiarowej struktury z TPU, przypominającej plaster miodu, i pokryte są mocnymi aluminiowymi tarczami, żeby zapewnić doskonały ślizg. Ten lekki i twardy element znacząco podwyższa poziom ochrony, a nie obciąża ochraniacza tak jak tradycyjne plastikowe części twarde. Gdy walczy się z siłą grawitacji, liczy się każdy gram! W przypadku ramion i łokci części są ergonomicznie ukształtowane – ochraniacze z certyfikatem CE są rozmieszczone tak, by zapewniały jeszcze wyższą odporność na uderzenia, a jednocześnie nie ograniczały swobody ruchów.
Slidery kolan dual-comp typu A -
wykonane są ze związków TPU (termoplastycznego poliuretanu) połączonych z super-wytrzymałymi związkami PA6 (poliamidu 6). Te wysokiej jakości materiały, opracowane specjalnie z myślą o motocyklistach, którzy potrzebują wydajnych sliderów, oferują nie tylko maksymalną wytrzymałość, lecz także czucie podczas jazdy. Każdy z pary sliderów dopasowany jest odpowiednio do anatomicznego kształtu prawego lub lewego kolana. Wysokiej jakości rzepy pozwalają przymocować je do skórzanego materiału i uniemożliwiają ich przesunięcie się. Slidery typu A dostępne są w trzech kolorach, które będą pasowały do twoich skórzanych ubrań. Dzięki podwójnemu wtryskiwaniu koloru wzór pozostaje widoczny, nawet gdy slidery zaczynają się .
Ochraniacze Betac®
Regulowany ochraniacz kolan Betac® - ochraniacze te, stosowane też w wyścigach MotoGP, są w pełni regulowane dzięki ekstremalnie silnym rzepom, które pozwalają dopasować je do pozycji każdego motocyklisty. W rezultacie oferują najlepsze indywidualne dopasowanie i komfort jazdy.
Regulowany ochraniacz ramion Betac® - ochraniacz ten, stosowany też w wyścigach MotoGP, można regulować na ramionach, a dzięki temu dopasować jego położenie do swojej pozycji na motocyklu. Po zamocowaniu silne rzepy zapobiegną jego przesuwaniu się.
Bezpieczne przeszyciazwykle przeszycia stanowią najsłabszy element w odzieży motocyklowej, ponieważ mogą ulec rozdarciu w razie uderzenia. Można temu zapobiec poprzez zastosowanie technologii bezpiecznych szwów. Marka REV’IT! używa ich w swojej odzieży w rejonach o podwyższonym ryzyku uderzenia (dyrektywa określająca kategorie ryzyka w danych strefach 13595-1:2002).
Podwójna skóra - w miejscach bardziej narażonych na otarcia, wszyta została druga warstwa skóry.
Kieszeń przygotowana pod ochraniacz pleców SEESOFT CE level 2

MATERIAŁ:
Skóra bydlęca Monaco - Ta skóra typu „top grain” nie tylko jest wyszlifowana w celu pozbycia się wszelkich niedoskonałości, lecz także wzmocniona, żeby lepiej nadawała się do jazdy po torze i ulicach. Jest trwała i stanowi doskonałą ochronę.
PWR kevlar stretch -to syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.
Materiał Lorica®

INNE:
Kombinezon posiada funkcję dopasowania obwodu, produkt wyposażony jest w bardzo wydajne panele wentylacyjne VCS na udach, ramionach, klatce i plecach (technologia aero cool 3D mesh, a także w garb aerodynamiczny. oraz kieszeń wewnętrzną.

GWARANCJA:
2 lata

Opis tego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.
Komentarze

Napisz swoją opinię

REV'IT! Masaru kombinezon jednoczęściowy


logo revit
Sprawdź swój rozmiar
 

Napisz swoją opinię