Zestaw filtrów DRAGON N99 Sport 2 AC 3 sztuki

27,00 zł

K/175/0000002
Rozmiar
  • S
  • M/L
  • XL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

FILTR DRAGON N99
Filtr DRAGON N99 AC to nowej generacji filtr, o najwyższej skuteczności. Posiada skuteczność filtracji nawet o 30% większą niż filtry HEPA spotykane w innych maskach antysmogowych. Jest to jedyny na rynku filtr stosowany w maskach antysmogowych przebadany przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP. Szczycimy się najwyższą skutecznością filtracji powietrza, filtr N99 z węglem aktywnym stosowany w naszych maskach skutecznie absorbuje aż do 99.9% toksyn i zanieczyszczeń takich jak: pleśń, kurz, dym tytoniowy, spaliny czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - chroniąc nas przed groźnymi następstwami chorób zakaźnych. Węgiel aktywny zastosowany w naszych filtrach odpowiada za adsorpcję groźnych dla zdrowia metali ciężkich oraz częściowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Filtr DRAGON Sport II zatrzymuje dodatkowo mgłę oleju parafinowego.
Filtr zatrzymuje takie zanieczyszczenia jak:
-Pyły zawieszone PM2,5 oraz PM10 (smog)
-Pyłki roślin
-Kurz
-Naskórek zwierząt
-Pył węglowy
-Spaliny
-Dym tytoniowy
-Ponad 130 innych toksycznych substancji

ŻYWOTNOŚĆ FILTRA:
Filtr w zależności od zanieczyszczenia powietrza wystarcza na 6-10h użytkowania (czyli na tydzień, gdy maska używana jest po 1,5h dziennie). Nie należy tego czasu przekraczać, gdyż pod wpływem wilgoci mogą zacząć się w nim rozwijać groźne dla układu oddechowego bakterie i drobnoustroje. Powyższe zalecenia dotyczą każdego rodzaju maski, niezależnie od producenta czy typu filtra.

KOMPATYBILNOŚĆ:
-Maska Dragon Sport
-Maska Dragon Sport 2

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw filtrów DRAGON N99 Sport 2 AC 3 sztuki


Napisz swoją opinię