Koszula REV'IT! Tracer Air czarny

Koszula REV'IT! Tracer Air czarny
  • Koszula REV'IT! Tracer Air czarny
  • Koszula REV'IT! Tracer Air czarny
889,00 zł
OKJ/17/0000005
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XYL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Tracer Air to doskonale wentylowana casualowa koszula na motocykl. Materiał z jakiego jest wykonana to Cordura 11 uncjowa. Niewyczuwalne ochraniacze Seesmart CE 1 umożliwiają chodzenie w niej cały dzień. Co więcej, dopasowany, a jednocześnie swobodny wygląd sprawia, że Tracer Air stanowi nieodłączny dodatek do garderoby miłośników jazdy na ciężkim sprzęcie. Ukryty suwak zapewnia doskonałą szczelność a możliwość połączenia z jeansami za pomocą paska Safeway dopełnia wizerunku Easy Ridera.

BEZPIECZEŃSTWO:
SEESMART™ CE- poziom 1 na ramiona i barki ochraniacz SEESMART, z certyfikatem CE poziomu pierwszego, posiadają najwyższy poziom ochrony wśród ochraniaczy flexi, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012 CL-leve 1, zarówno w czasie testów uderzeniowych jak i termicznych. 
To najświeższa innowacja działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. 
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV - kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu RV. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa.

MATERIAŁ:
Materiał PWR mesh - to dzianina o otwartej strukturze splotu, która zapewnia dobrą „oddychalność” i elastyczność. Jest wygodna i oferuje ochronę.
 
INNE:
Potrójne przeszycia - szwy zostały przeszyte potrójnie. Oznacza to, że zastosowano trzy osobne równoległe do siebie szwy, żeby zapewnić dodatkowe wzmocnienie i wytrzymałość.
Pętla do przypięcia jeansów - pętla z tyłu tej koszuli pozwala połączyć ją z jeansami, dzięki czemu kurtka nie będzie się podwijała – nigdy więcej odsłoniętych pleców podczas jazdy na motocyklu.
Krótki zamek łączący.
Kieszenie zewnętrzne.

GWARANCJA: 2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także