Motocyklista doskonały. Droga do mistrzostwa

Książka "Motocyklista doskonały. Droga do mistrzostwa"
  • Książka "Motocyklista doskonały. Droga do mistrzostwa"
49,90 zł
LIT/3/0000001
Ilość
Produkt dostępny od ręki

Autor: David L. Hough
Wydawnictwo: Buk Rower
Oprawa: miękka
Ilość stron: 270
Wymiary: 20x26x1,5(cm)

OPIS PRODUKTU:

Po wielkim sukcesie „Motocyklisty doskonałego” autorstwa  David L. Hough, pora na część drugą książki. Nowe problemy, śmieszne anegdoty, praktyczne instrukcje, fotografie i przejrzyste diagramy – to wszystko znajdziesz w „Motocykliście doskonałym. Droga do mistrzostwa”, który uczy, jak uchronić siebie i swój motocykl przed zagrożeniami czyhającymi na drodze. Autor uczy jak podnosić swoje umiejętności, prezentuje konkretne techniki oraz pokazuje jak zadbać o swoją maszynę. Szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo i na kontrolę tego, co się dzieje na drodze. Opisuje, jak efektywnie jeździć oraz wyjaśnia, jak odpowiednie przygotowanie mentalne pomaga zachować kontrolę w każdej sytuacji.

„Motocykliście doskonałym. Droga do mistrzostwa” to najpraktyczniejszy i najbardziej przejrzysty przewodników o tematyce motocyklowej. Bez względu na to, czy dopiero zacząłeś jeździć, czy jesteś doświadczonym motocyklistą, ta książka zainspiruje cię do poszukiwania w sobie prawdziwego mistrza.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.