Kufer centralny KAPPA KFR580A monokey

  • Nowy
1 749,00 zł


GWARANCJA: 2 lata.
KUC/93/001
Ilość
Produkt na zamówienie

Kufer centralny włoskiej firmy KAPPA.
KAPPA jest producentem renomowanych akcesoriów motocyklowych od 1956 roku. W ofercie firmy znajdziemy produkty takie jak: kufry, spoilery, szyby, osłony silnika itd. Charakteryzuje się produktami, których najwyższa jakość połączona jest z przystępną ceną.
Mocowany za pomocą systemu, MONOKEY! Pojemny i wielofunkcyjny aluminiowy kufer centralny KAPPA KFR580B to idealne rozwiązanie na długie trasy w trudnym terenie.
Kufer został wykonany z wytrzymałego Aluminium lakierowanego na czarny kolor. Dodatkowo zastosowano polimerowane krawędzie oraz wewnętrzne aluminiowe wzmocnienia. W standardzie na pokrywie uchwyty na paski ze stali nierdzewnej lub tworzywa polimerowego do mocowania dodatkowego bagażu.

MATERIAŁ:
Wykonany z trwałego Aluminium.

WYMIARY:
Wymiary 55,5 x 45,4 x 32,3 cm.

INNE:
Wodoodporny.
Typ: Monokey.
Pomieści dwa kaski szczękowe.
Zamykany na zamek.
Pojemność: 58 litrów.
Maksymalne obciążenie: 10 kg.
Możliwość dokupienia: oparcia (K614), siatki mocującej bagaż (E161K) oraz torby wewnętrznej TK747.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także