Kufer centralny GIVI V47NT MONOKEY 47L

Kufer centralny GIVI V47NNT MONOKEY 47L
  • Kufer centralny GIVI V47NNT MONOKEY 47L
899,00 zł
Najwyższej jakości kufer centralny z systemem Monokey. V47NT


KU/10/0000001
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:

Kufer centralny włoskiej firmy GIVI. Mocowany za pomocą systemu MONOKEY, pojemny, idealny zarowno do miasta jak i w długie trasy.

GIVI jest producentem renomowanych akcesoriów motocyklowych takich jak: kufry, spoilery, szyby, osłony silnika itd. Charakteryzuje się produktami, których najwyższa jakość połączona jest z przystępną ceną.


MATERIAŁ:

Wykonany z trwałego ABS.

INNE:

Konstrukcja i wykończenia aluminiowe.
Typ: Monokey
Pomieści dwa kaski szczękowe.
Zamykany na zamek.
Pojemność: 47 litrów.
Maksymalne obciążenie: 10 kg.

GWARANCJA:

2 lataOpis tego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Kufer centralny GIVI V47NT MONOKEY 47L

Najwyższej jakości kufer centralny z systemem Monokey. V47NT


Napisz swoją opinię