Kurtka REV'IT MASARU
  • Obniżka
Kurtka REV'IT MASARU czarny/czerwony
  • Kurtka REV'IT MASARU czarny/czerwony
  • Kurtka REV'IT MASARU czarny/czerwony
2 029,00 zł
1 724,65 zł
Oszczędzasz 304,35 zł (15%)
Stylowa kurtka sportowa rodem z MOTO GP

Rev'it


Sprawdź swój rozmiar
KS/62/0000006
Rozmiar
  • 46
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
  • 58
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:

Jeśli szukasz stylowej kurtki rodem z Moto GP - MASARU sprawi, że poczujesz wszystkie zalety sportowego kombinezonu. Piękna skóra MONACO połączona z tkaniną Cordura® zmodyfikowaną przez REV’IT zapewnia najwyższy komfort oraz odporność na uszkodzenia i ścieranie. Innowacyjne technologicznie protectory barków i łokci SEEFLEX™ CE dzięki systemowi pochałaniania energii uderzenia gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wypinana podpinka ocieplająca zapewnia komfort termiczny w chłodne dni. Po wypięciu powłoki ocieplającej, za doskonałą wentlację odpowiada semi-perforowana skóra, która przepuszcza powietrze zapewniając chłodzenie ciała w gorące dni. Kurtka jest przystosowana do protectora pleców SEESOFT™ CE-level 2 oraz łączenia z każdymi spodniami REV’IT dzięki długiemu i krótkiemu suwakowi.


BEZPIECZEŃSTWO:

Ochraniacze SEEFLEX

Ochraniacz SEEFLEX, z certyfikatem CE poziomu drugiego, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012, to najświeższa innowacja naszego działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. Ochraniacze SEEFLEX znacznie przewyższają nowe standardy, a przy tym nie odbija się to na wygodzie motocyklisty.

Bezpieczne przeszycia

Zwykle przeszycia stanowią najsłabszy element w odzieży motocyklowej, ponieważ mogą ulec rozdarciu w razie uderzenia. Można temu zapobiec poprzez zastosowanie technologii bezpiecznych szwów. Marka REV’IT! używa ich w swojej odzieży w rejonach o podwyższonym ryzyku uderzenia (dyrektywa określająca kategorie ryzyka w danych strefach 13595-1:2002).

Kieszeń przygotowana pod ochraniacz pleców SEESOFT CE level 2


MATERIAŁ:

Skóra bydlęca Monaco Performance

Ta skóra typu „top grain” nie tylko jest wyszlifowana w celu pozbycia się wszelkich niedoskonałości, lecz także wzmocniona, żeby lepiej nadawała się do jazdy po torze i ulicach. Jest trwała i stanowi doskonałą ochronę.

PWR|Kevlar stretch

Ten materiał PWR|Kevlar stretch wykonano z aramidów i włókien nylonowych, które dodatkowo go wzmacniają.

Neopren

To syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.

Lorica® - materiał Lorica® wykonany jest z mikrowłókien, które nadają mu cechy podobne do tych właściwych naturalnej skórze, włącznie z wyglądem. Ten łatwy w utrzymaniu materiał nie jest tak mocny jak skóra, ale za to miększy, lżejszy i ma jednolitą grubość, co sprawia, że łatwiej go przerabiać.


INNE:

Kurtka posiada regulację szerokości talii. Dodatkowym atutem są liczne kieszenie w tym na dokumenty. Istnieje możliwość przypięcia spodni od kompletu, lub innych.

GWARANCJA: 

2 lata


Opis tego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.