Kurtka REV'IT! Rosa Ladies

  • Wyprzedaż!
Kurtka REV'IT! ROSA Ladies
  • Kurtka REV'IT! ROSA Ladies
  • Kurtka REV'IT! ROSA Ladies
1 559,00 zł
997,80 zł
Oszczędzasz 561,20 zł (36%)
KS/113/0000001
Rozmiar
  • 36
  • 38
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Damska kurtka Rosa dzięki skórze Buffalo Nubuck idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała. Protektory SEESMART ™ CE-level 1 umiejscowione na barkach i łokciach zapewniają bezpieczeństwo kierowcy, a wypinana wkładka termiczna zapewnia komfort cieplny. Kurtka wyposażona jest w zamek krótki do spięcia ze spodniami Rev'it!. Na plecach jest specjalna kieszeń przeznaczona dla protektora SeeSoft - o 2 poziomie bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO:
SEESMART™ CE- poziom 1 na ramiona i barki - ochraniacze z certyfikatem CE poziomu pierwszego posiadają najwyższy poziom ochrony wśród ochraniaczy flexi, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012 CE-level 1, zarówno w czasie testów uderzeniowych jak i termicznych. To najświeższa innowacja działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach.
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców SEESOFT CE poziomu drugiego – typu RV -
kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu RV. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa.


MATERIAŁ:
Skóra bydlęca nubuk to niegarbowana skóra bydlęca typu „top grain”, która została wyszlifowana lub wypolerowana po ziarnistej stronie (zewnętrznej), żeby powstała powierzchnia podobna do aksamitu. Nubuk podobny jest do zamszu, ale ma drobniejszą fakturę i przez to jest wytrzymalszy.
Wypinana podpinka ocieplająca.
SKŁAD: 100% skóra.

INNE:
Regulacja szerokości talii.
Krótki suwak do łączenia ze spodniami.
Pętla do przypięcia jeansów - pętla z tyłu tej kurtki pozwala połączyć ją z jeansami, dzięki czemu kurtka nie będzie się podwijała – nigdy więcej odsłoniętych pleców podczas jazdy na motocyklu.
Dwie kieszenie boczne, kieszenie wewnętrzne, kieszeń na dokumenty.

GWARANCJA:  2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kurtka REV'IT! Rosa Ladies

logo revit

Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię