Kurtka REV'IT! Quantum

Kurtka REV'IT! Quantum biały
  • Kurtka REV'IT! Quantum biały
  • Kurtka REV'IT! Quantum biały
0,00 zł
KS/155
Rozmiar
  • 48
  • 54
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Quantum przenosi sportowy styl na nowy poziom i zawiera elementy używane przez najlepszych zawodników na świecie. Pod wpływem MotoGP kurtka ma dual comp slidery na ramionach oraz wymienne slidery na łokciach. Aby używać jej również na co dzień, kiedy nie jesteś na torze - można wpiąć do kurtki podpinkę termiczną. W ten sposób zimniejsze poranki nie będą problemem. Gdy pogoda się ociepli, po wypięciu podpinki pozwalamy perforowanym panelom na przepływ powietrza do górnej części ciała. Nagradzaną ochronę kończyn SEEFLEX™ CE na poziomie 2 znajdziesz na barkach i łokciach. Ponadto można podnieść bezpieczeństwo kurtki Quantum na dwa sposoby: za pomocą ochraniacza pleców SEESOFT™ CE poziomu 2 lub za pomocą ochraniaczy klatki piersi SEESOFT™ CE poziomu 1.

BEZPIECZEŃSTWO:
Slidery łokci  i barków dual-comp typu A - wykonane są ze związków TPU połączonych z super wytrzymałymi związkami PA6 (poliamidu 6). Te wysokiej jakości materiały oferują nie tylko maksymalną wytrzymałość.
Ochraniacze SEEFLEX CE poziomu drugiego - Ochraniacze SEEFLEX, z certyfikatem CE poziomu drugiego, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012, to najświeższa innowacja naszego działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. Ochraniacze SEEFLEX znacznie przewyższają nowe standardy, a przy tym nie odbija się to na wygodzie motocyklisty.
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV
Bezpieczne szwy i przeszycia - technologia bezpiecznych szwów w rejonach najbardziej narażonych w razie zdarzenia. Używa się w niej zarówno widocznych, jak i niewidocznych szwów. Konstrukcja ta utrzymuje razem materiał powłoki zewnętrznej, nawet gdy widoczny szew zostanie rozerwany. REV’IT! używa ich w swojej odzieży w rejonach o podwyższonym ryzyku uderzeni
Możliwość zastosowania ochraniacza klatki piersiowej Seesoft CE poziomu pierwszego – typu DC-L1-B.

MATERIAŁ:
Skóra bydlęca Monaco Performance- ta skóra typu „top grain” nie tylko jest wyszlifowana w celu pozbycia się wszelkich niedoskonałości, lecz także wzmocniona, żeby lepiej nadawała się do jazdy po torze i ulicach. Jest trwała i stanowi doskonałą ochronę.
Skóra bydlęca Monaco Ten rodzaj skóry jest wysoce odporny na ścieranie, trwały i zapewnia najwyższą ochronę. Ta wytrzymała skóra o naturalnym połysku nadaje odzieży elegancki wygląd.
Aero cool 3D mesh Ta trójwymiarowa siatka pozwala uzyskać optymalną wentylację podczas jazdy. Zintegrowane podszycie pomaga usuwać wilgoć, dzięki czemu motocyklista pozostaje suchy i jest mu wygodnie nawet w ekstremalnych warunkach.
Neopren to syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.
Lorica® - wykonana jest z mikrowłókien, które nadają mu cechy podobne do tych właściwych naturalnej skórze, włącznie z wyglądem. Ten łatwy w utrzymaniu materiał nie jest tak mocny jak skóra, ale za to miększy, lżejszy.

INNE:
Długi i krótki zamek do spięcia ze spodniami.
Wypinana podszewka ocieplająca - można ją wyjąć i wyprać.
Wewnętrzna kieszeń.

GWARANCJA:
2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także